Części i regeneracja

miesiąc temu  02.04.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

Ponad 30 lat regeneracyjnych doświadczeń. Odwiedzamy pioniera branży

Ważnym aspektem regeneracji jest wieloetapowa kontrola jakości

Gdańska firma PolStarter to jeden z pionierów regeneracji w Polsce. Obecnie w jej ofercie znajdziemy głównie alternatory i rozruszniki, których odbiorcami są zarówno klienci krajowi, jak i partnerzy z Europy czy Afryki. 

– Początki działalności firmy przypadają na czas przemian ustrojowych w Polsce. Postanowiłem wówczas otworzyć działalność w kierunku, który zawsze mnie interesował, a więc elektrotechniki samochodowej. Zaczynałem od autoryzowanej stacji obsługi akumulatorów, by wkrótce potem zająć się profesjonalną regeneracją części samochodowych – opowiada w rozmowie z „Nowoczesnym Warsztatem” Leszek Uzarczyk, założyciel i właściciel firmy PolStarter.
Polska jest dużym w skali Europy dostawcą części regenerowanych, a pewnego rodzaju zagłębiem takich zakładów jest województwo pomorskie. W trzech lokalizacjach firmy Polstarter pracuje blisko 70...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

GALERIA ZDJĘĆ

W tym przypadku nie chodzi już o cenę. Regenerowane produkty cieszą się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na jakość
Leszek Uzarczyk założyciel i właściciel firmy PolStarter

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony