Części i regeneracja

Artykuł sponsorowany

8 dni temu  12.05.2022, ~ Administrator   

Różnorodność filtrów do azjatyckich modeli pojazdów. Herth+Buss

Spektrum filtrów stosowanych w samochodach jest zróżnicowane. W ramach asortymentu Jakoparts producent części zamiennych Herth+Buss oferuje szeroką gamę filtrów do azjatyckich modeli pojazdów. W doskonałej jakości i o idealnym dopasowaniu! Asortyment Jakoparts obejmuje szeroką gamę filtrów oleju, paliwa, powietrza i kabinowych do pojazdów azjatyckich o sprawdzonej jakości Herth+Buss.

Filtr kabinowy – unikanie zanieczyszczonego powietrza
Regularna wymiana filtra kabinowego chroni przed pyłkami, zanieczyszczeniami, grzybami i bakteriami. W zależności od tego, czy producent zainstalował zwykły filtr kabinowy czy filtr z węglem aktywnym, oba filtry można zamówić w firmie Herth+Buss. W zakresie filtrów kabinowych Herth+Buss oferuje również filtry biofunkcjonalne. Biofunkcjonalne filtry nie tylko blokują drobny kurz, ale także wiążą wolne alergeny i zapobiegają przedostawaniu się pleśni i bakterii do pojazdu. Są więc idealnym rozwiązaniem dla alergików. 

Filtr kabinowy
Numer artykułu: J134* I J134*BF

Filtr powietrza – czyste powietrze zapobiega przedwczesnemu zużyciu silnika
Filtr powietrza usuwa kurz z zasysanego powietrza, zapobiegając przedostawaniu się drobnych cząstek (od 0,005 do 0,05 mm) do obiegu oleju silnika. Silnik dzięki dopływowi czystego powietrza rozwija swoją pełną moc znamionową, a ponadto wymiana filtra może również zmniejszyć zużycie paliwa nawet o dziesięć procent.

Filtr powietrza
Numer artykułu: J13*

Filtr paliwa – czyste paliwo chroni pompę wtryskową i wtryskiwacz
Podczas tankowania często dochodzi do zanieczyszczenia paliwa. Fragmenty farby, rdzy lub brudu dostają się do zbiornika paliwa i są wychwytywane przez filtr paliwa w drodze do silnika. Jeśli filtr paliwa jest zatkany, przepływ paliwa jest utrudniony i prowadzi do zauważalnego spadku wydajności silnika. W skrajnych przypadkach do silnika nie dostaje się więcej paliwa.

Oferujemy trzy różne filtry paliwa:

 • filtr zgrubny (filtr wstępny);
 • filtr przewodu paliwowego (filtr in-line) – służy do dokładnego filtrowania i jest całkowicie wymieniany podczas przeglądu;
 • wymienny filtr paliwa – całkowita wymiana podczas przeglądu.

Filtr paliwa
Numer artykułu: J133*

Filtr oleju – wymiana filtra przy każdej wymianie oleju
Silniki spalinowe są smarowane olejem. Powstałe ciepło powoduje również spalanie części oleju. Zawarte w nim cząsteczki, takie jak sadza, ścierne fragmenty metalu i inne zanieczyszczenia, obniżają jakość oleju, a tym samym zwiększają zużycie silnika. Filtr oleju usuwa cząsteczki brudu o wielkości do około dziesięciu mikrometrów.

Filtr oleju
Numer artykułu: J131*

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony