ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

nie przegap

Nowości produktowe

Wyposażenie warsztatu

Warto wiedzieć

ponad rok temu  04.01.2017, ~ Administrator   

Rozwiązania Kärcher dedykowane warsztatom samochodowym
Strona 1 z 3

Zanieczyszczenia w warsztacie samochodowym to stały element – szczególnie smary, oleje, rozpuszczalniki, pasty. Ważne jest aby pozostawały one pod kontrolą co pozwala na utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Firma Kärcher swoja historię i rozwój ściśle związała z motoryzacją. W ofercie posiada rozwiązania dedykowane do tej branży.

Myjnie części PC BIO

Myjnie części PC Bio to wyjątkowe rozwiązanie dla warsztatów samochodowych. Zasada działania urządzenia jest prosta a użytkowanie bezpieczne i skuteczne ponieważ to również oszczędność czasu. Zanieczyszczone olejami i smarami elementy myje się w komorze zlewu a zanieczyszczenia spływają do komory umieszczonej pod nią. W komorze znajdują się bakterie, które żywiąc się tymi zanieczyszczeniami rozkładają je na dwutlenek węgla i wodę. Należy podkreślić, że skuteczność środka czyszczącego w PC Bio nie zmniejsza się z czasem, jak ma to miejsce w przypadku myjni rozpuszczalnikowych. Jest stała podczas całego procesu czyszczenia. Myjnie te to odpowiedź na aktualne potrzeby i wymagania, którym nie są w stanie sprostać myjnie rozpuszczalnikowe. Myjnie taką możemy ustawić w dowolnym miejscu w warsztacie – opary powstałe w wyniku korzystania z myjni rozpuszczalnikowych są szkodliwe dla zdrowia i łatwopalne. Myjnie PC Bio spełniają najsurowsze standardy BHP. Istotne jest również to, że temperatura wody w myjni jest stała – jest ona zawsze przyjemnie ciepła – inaczej niż w przypadku myjni rozpuszczalnikowych w przypadku, których temperatura stanowi zagrożenie ponieważ zwiększa się lotność i ilość rozpuszczalnika w powietrzu. W tej sytuacji każda iskra powstała podczas pracy narzędziami, każdy niedopałek papierosa to poważne zagrożenie.

Spośród oferty firmy Kärcher warto polecić PC 100 M2 BIO. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych różnych „rozpuszczalników” czyli preparatów ropopochodnych technologia PC BIO wykorzystuje moc natury, dzięki wykorzystaniu preparatu na bazie wody oraz naturalnych mikroorganizmów nie wpływa negatywnie na zdrowie użytkowników i środowisko. Neutralne ph preparatu, przyjemny zapach, niepalność, brak zagrożenia wybuchem oraz ogromna żywotność technologii to tylko niektóre z zalet PC 100 M2 BIO firmy Kärcher. Dzięki neutralnemu ph preparatu technologie można stosować przy myciu części z plastiku, metali kolorowych, stali czarnej. Dzięki zawartości inhibitora korozji preparat Kärcher PC zabezpiecza przed rdzewieniem czyszczone powierzchnie. Wydajność tłoczenia tego urządzenia wynosi 900 litrów na godzinę. Maksymalna temperatura wody wynosi 40 stopni. Urządzenie posiada pojemny 80 litrowy zbiornik. Waga urządzenia to 44 kg. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony