ReklamaB1 - ogumienie - citexpo.com.cn

Wydarzenia

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  04.08.2016, ~ Administrator   

Ruszą w trasę, aby pomóc dzieciom

Husaria Rally to rajd wyjątkowy, na starcie staną bowiem głównie samochody byłego bloku wschodniego, a pozyskane środki zasilą konta Organizacji Pożytku Publicznego, ze szczególnym wskazaniem na organizacje działające na rzecz dzieci.

Propagowanie dawnej motoryzacji, kultury i wzajemnej pomocy na drogach, a także integracja środowisk motoryzacyjnych – to drugorzędne celu rajdu.

Bardzo ważną kwestią dla nas jest to, że uczestnicy sami wpłacają pieniądze, a więc 100% wpłaconej kwoty przekazywane jest bezpośrednio na Organizacje Pożytku Publicznego – mówi Dariusz, jeden z organizatorów. – Zasada jest taka, że najpierw trzeba wpłacić pieniądze na OPP, czyli zrobić coś dobrego, a dopiero później można jechać.

Rajd rozpocznie się 2 września 2017 roku w Krakowie, a zakończy w Batumi (Gruzja) 7 września 2017 roku. Trasa wiedzie również przez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię i Turcję.

Co podkreślają organizatorzy, uczestnikiem rajdu może zostać każdy, kto wpłaci startowe i minimum 1500 zł na OPP. Kwotę tę można wpłacić ze środków własnych lub pozyskać w zamian za udostępnienie darczyńcom/sponsorom powierzchni reklamowej na swoim pojeździe. Kolejnym wymogiem jest stawienie się na starcie regulaminowym pojazdem, tzn. albo wyprodukowanym w BBW do 1994 roku lub tzw. produkcji zachodniej do 1979 roku, albo samochodem o poj. do 1000 cm3 do 1994 roku.

Więcej na: husariarally.eu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 6
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Mic 1 ponad rok temu "... że uczestnicy sami wpłacają pieniądze, a więc 100% wpłaconej kwoty przekazywane jest bezpośrednio na Organizacje Pożytku Publicznego " ... taaa jasne 100%, a co z kasa którą trzeba wpłacać organizatorom za każdą osoby która jedzie w zgłoszonym teamie ?? To komercyjna impreza a nie żaden charytatywny rajd
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony