Diagnostyka

8 miesięcy temu  02.04.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

Specjalna oferta dla szkół na testery Xtool 50% zniżki + 3-letnia aktualizacja gratis

Tester Xtool PS70PRO

Dobry mechanik, mechatronik czy specjalista w zakresie napraw w motoryzacji jest dziś na wagę złota. Brakuje w tej dziedzinie rąk do pracy. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, firma Coframa zdecydowała się na wsparcie szkół branżowych i uczelni wyższych.

Testery Xtool to profesjonalne narzędzia diagnostyczne opracowane z myślą o mechanikach samochodowych. Stanowią jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi diagnostycznych dostępnych na rynku, oferujących szeroką gamę funkcji i możliwości.
Xtool jest w stanie wykonać szczegółową diagnostykę pojazdów wielu różnych marek. Oferuje szeroką gamę funkcji diagnostycznych, takich jak: diagnoza silnika, wyświetlanie błędów i kodów usterek, skanowanie systemów ABS i kontroli trakcji, a także programowanie kluczy, wtryskiwaczy, przepustnic i czujników oraz kalibrację ADAS. Narzędzie wyposażone jest w zaawansowany interfejs użytkownika, który pozwala na łatwą obsługę i wygodną pracę. Oprogramowanie, które pozwala na wykonywanie wszelkich niezbędnych czynności diagnostycznych, jest w języku polskim, a objęte zostało dożywotnią licencją i 3-letnią aktualizacją.
Testery Xtool potrafią również odczytywać dane z czujników live data, które pomagają zapobiegać uszkodzeniom silnika i innych systemów w pojeździe. Wśród tych funkcji znajduje się m.in. zabezpieczenie przed przegrzewaniem się silnika, tj. czujnik temperatury, podgląd pracy wentylatora, wgląd w system spalin EGR, FAP/DPF itd., a także system kontroli pracy silnika. Testery sprawdzą się przy diagnozowaniu i programowaniu samochodów.
Rekomendowanym testerem diagnostyczno-kodującym jest Xtool H6PRO – uniwersalny skaner diagnostyczny, który pozwala na szybkie i łatwe diagnozowanie samochodów. Urządzenie oferuje szeroką gamę funkcji, w tym możliwość odczytu i kasowania błędów, funkcje wybierania i konfiguracji opcji, a także wybierania i monitorowania czujników. Xtool H6PRO wyposażony jest w ekran dotykowy LCD o przekątnej 10,1 cala, wyświetla szczegółowe informacje diagnostyczne na jego panelu. Urządzenie jest zgodne z systemami OBDII i EOBD oraz kompatybilne z wieloma systemami samochodów, w tym ABS, SRS, kontroli trakcji, kontroli silnika itp. Tester zawiera również narzędzia do wykonywania aktualizacji oprogramowania, a także zestaw narzędzi do wykonywania czynności wykraczających poza standardową diagnostykę, tj. programowanie ECU w pojazdach grupy VAG, BMW, Mercedes, GM.
Aby zobaczyć prezentację modelu H6PRO, wejdź: https://www.youtube.com/watch?v=1LXkV9mvPok

Adapter KC501 to profesjonalna przystawka do kodowania kluczyków samochodowych, która pozwala na programowanie i kodowanie nowych lub używanych kluczy samochodowych. Urządzenie jest kompatybilne z wieloma markami samochodów, w tym z Audi, BMW, Citroën, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen i Volvo. Przystawka Xtool KC501 obsługuje wiele popularnych modeli samochodów i jest łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Umożliwia również wykonanie resetu parametrów SSU z PCM, tzw. inicjalizacji modułów.
Xtool H6PRO w połączeniu z adapterem KC501 tworzą jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń diagnostyczno-kodujących na rynku.
Zobacz przykładowe kodowanie kluczyka w Audi A4, wejdź: https://www.youtube.com/watch?v=ngiA9WTO_Xs

Dla szkół branżowych przygotowana została 50-procentowa zniżka na dostępne aktualnie modele:

  • PS70PRO    – 4375 zł netto
  • H6EB    – 6250 zł netto
  • H6PRO    – 7900 zł netto

Aby skorzystać z 50-procentowej zniżki na dostępne aktualnie modele Xtool (wraz z 3-letnią aktualizacją gratis), dyrektor szkoły branżowej bądź opiekun kierunku uczelni wyższej powinien wysłać list z potwierdzeniem chęci skorzystania z akcji promocyjnej – mailem lub na adres firmy: 
Coframa, Świerkowa 32, 62-020 Rabowice, biuro@xtool.com.pl.

B1 - prenumerata NW podstrony

GALERIA ZDJĘĆ

Adapter KC501
Komplet Xtool H6PRO
Tester Xtool H6EB
Tester Xtool H6PRO

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony