Wydarzenia

miesiąc temu  14.04.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Tak może wyglądać Twój warsztat! Relacja z Targów Techniki Motoryzacyjnej [FILM]

Fot. Targi Techniki Motoryzacyjnej

Blisko sto tysięcy osób odwiedziło Poznań Motor Show oraz Targi Techniki Motoryzacyjnej, które w miniony weekend odbyły się w Poznaniu. My skupiamy się na części warsztatowej, a więc Targach Techniki Motoryzacyjnej. 250 wystawców w 4 halach zaprezentowało tysiące produktów i usług. Wśród eksponatów wyposażenie warsztatowe, części zamienne, oleje i wiele innych.

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej. Oglądamy premiery m.in. z zakresu wyposażenia warsztatowego (np. maszynę do czyszczenia układów wtryskowych, dolotowych i filtrów DPF), rozmawiamy o dynamicznej wymianie oleju, przyglądamy się innowacyjnej montażownicy. Sporo uwagi poświęcamy urządzeniom do testowania elementów układu paliwowego. Pokazujemy też kompleksowy system do renowacji felg oraz blacharskie naprawy panelowe, gdzie do zlikwidowania wgniotek nie trzeba rozbierać drzwi czy maski na czynniki pierwsze. To nie wszystko - zapraszamy do obejrzenia filmu.

Targi Techniki Motoryzacyjnej to wydarzenie, które integruje branżę, ale też motywuje do rozwoju zawodowego. Warto korzystać z prezentowanych tutaj najnowszych technologii, które z jednej strony mogą znacząco ułatwiać codzienną pracę, ale z drugiej pozwalają utrzymać pozycję na rynku w dobie dynamicznie zmieniającej się motoryzacji.

Wkrótce w naszym portalu i naszym kanale YouTube pojawią się kolejne relacje z Poznania. Zrelacjonujemy m.in. rekordową (wiedzieliśmy!) edycję Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej, w której rywalizowali przyszli mechanicy ze szkół samochodowych z całego kraju. Odwiedzimy też strefę Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, gdzie swoje wdzięki prezentowały m.in. ZF Aftermarket, Varta, STAG czy Orlen Oil.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony