Wydarzenia

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Targi AMITEC w Lipsku

W tym roku organizatorzy targów oczekują ponad 200 wystawców oraz 45.000 odwiedzających, głównie specjalistów i handlowców z całej branży motoryzacyjnej. Targi AMITEC z roku na rok zyskują co raz bardziej na popularności zarówno wśród chętnych do zaprezentowania się w Lipsku firm, jak też wśród odwiedzających tę imprezę. Już sam fakt, iż w tym roku powierzchnia wystawiennicza na AMITEC zwiększyła się o 10% w porównaniu z rokiem ubiegłym, wskazuje na pozytywny kierunek rozwoju tej imprezy, a co za tym idzie na poprawę sytuacji w branży motoryzacyjnej. Targi AMITEC to jedyne targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej, które stanowią platformę prezentacji, komunikacji i informacji dla wystawców, dla odwiedzających zaś- źródło informacji o aktualnym stanie rozwoju w dziedzinie samochodów osobowych i części zamiennych oraz wyposażenia stacji paliw i warsztatów. Dodatkową korzyścią dla specjalistycznej publiczności są także odbywające się równolegle Międzynarodowe Targi Samochodowe AMI, które oprócz możliwości zapoznania się z najnowszymi światowymi i europejskimi premierami modeli samochodów, stanowią dla wszystkich zainteresowanych nieocenione źródło informacji na temat najnowszych warunków, stawianych przez producentów warsztatom i zakładom serwisowym.
Najliczniej reprezentowanymi branżami podczas AMITEC będą: wyposażenie dla warsztatów i stacji obsługi, części i elementy dla pojazdów, a także środki do pielęgnacji i konserwacji pojazdów. Nie zabraknie najbardziej znanych, wiodących firm jak np.: AFA, Berner, Förch, Haweka(MAHA), Bosch, Johnson Controls, John Bean, Snapp on, ATEX, Carat-Gruppe, ZF Trading, Berga, Facom, GKN, Monroe Auto, Valeo SWF, Delphi, Waeco oraz wiele innych.
W tym roku po raz pierwszy w targach uczestniczyć będzie 5 polskich firm, z których 4 zaprezentuje się w ramach Polskiego Stoiska Informacyjnego. Na wspólnym stoisku prezentować się będą: CAR-LIFT SERVICE Sp. z o.o. (producent podnośników samochodowych), DEF Zakład Kołownia z Lublina (producent kół do samochodów osobowych i dostawczych), Piętka 1 s.c (firma zajmuje się regeneracją głowic do silników spalinowych).oraz Steelpress Sp. z o.o. (produkcja metalowych części do przyczep do łącznej masy 3,5 ton).
Na samodzielnym stoisku prezentować się będzie firma PROKOM Sp. z o.o, która od ponad 25 lat funkcjonuje w branży części dla motoryzacji i rolnictwa.

Dla wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów AMI/AMITEC w Lipsku, Przedstawicielstwo Targów Lipskich w Polsce organizuje wyjazd grupowy. Dodatkowo prowadzona jest również przedsprzedaż biletów dla indywidualnych odwiedzających.

Bliższe informacje:
Przedstawicielstwo Targów Lipskich w Polsce
ul. Miodowa 14, 00-256 Warszawa
tel: 022/ 531 06 52,53
fax: 022/ 531 06 50
e-mail: leipzigermesse@ihk.pl
B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony