Wydarzenia

12 miesięcy temu  23.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

Fot. www.autoplus-szczecin.pl

Jak informowaliśmy TUTAJ, w najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się protest właścicieli Stacji Kontroli Pojazdów, związany z utrzymującą się na tym samym poziomie od 18 lat stawką za badania techniczne pojazdów. Ta sytuacja powoduje, że wiele stacji kontroli pojazdów zaczyna bankrutować. Z informacji uzyskanych z CEP wynika, że pierwszej połowie tego roku zamknięto 152 stacje.

Część warszawskich stacji zapowiedziała czasowe zamknięcie swoich punktów na czas protestu. Ale są też stacje z innych części Polski, które zdecydowały się zamknąć swoją placówkę na cały dzień. W ramach protestu!

Taki krok zapowiada firma Auto-Plus - Stacja Kontroli Pojazdów SKP-056 w Szczecinie.

- W dniu 29.09.2022 (czwartek) Stacja Kontroli Pojazdów będzie nieczynna. W tym dniu uczcimy 18 lat bez podwyżki opłat za badanie techniczne przyłączając się do akcji Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. (...) Prosimy o zrozumienie. To pierwsza taka decyzja w przeszło 30-letniej historii firmy Auto-Plus. Nie chcemy, by przyszłością branży badań pojazdów była taka zapaść, jaka dotknęła np. służbę zdrowia, gdzie średnia wieku pielęgniarki to 54 lata, a na leczenie czeka się miesiącami - piszą właściciele serwisu do swoich klientów w komunikacie opublikowanym w social mediach.

Czytaj także:
Będzie protest w Warszawie. Kilka stacji zawiesza na ten czas działalność!

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony