Części i regeneracja

10 miesięcy temu  19.07.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Trico w ofercie InterCars

Do oferty największej sieci dystrybucyjnej trafiły pióra z linii Trico ExactFit oraz Trico Force. 

Kupujący mogą wybierać pomiędzy następującymi zestawami:

  • Trico ExactFit Beam Kits – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, zestaw 2 szt.,
  • Trico ExactFit Conventional – pióra wycieraczek szkieletowych, przód, 1 szt.,
  • Trico ExactFit Rear – pióra wycieraczek dedykowanych, tył, 1 szt.,
  • Trico Force – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, mocowania na hak i multiclip, 1 szt.

Tradycyjne wycieraczki z widocznym szkieletem odpowiadają oryginalnym wycieraczkom stosowanym w starszych modelach samochodów. Te bezszkieletowe są dla odmiany przeznaczone głównie do nowszych modeli pojazdów, ponieważ nie mają adapterów dla montażu w starszych autach (typ ramienia hook).
W przypadku wycieraczek bezszkieletowych Trico elementem gwarantującym sztywność pióra jest zatopiona w nim oryginalna „belka” wykonana w technologii Memory Curve Steel, która zapewnia maksymalny kontakt pióra z szybą i równomiernie rozkłada jego nacisk. Po zamontowaniu do samochodu dopasowuje się do szyby, a później „zapamiętuje” swoje wykrzywienie. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w samochodach z mocno wyprofilowanymi szybami przednimi, czyli tam, gdzie tanie zamienniki oryginalnych wycieraczek nie spełniają swojego zadania i pozostawiają smugi lub nieoczyszczone pola.
Solidnym modelem wycieraczek jest Trico Force, wyposażony w opatentowany spojler typu swept-wing, który spełnia swoją rolę przy najwyższych prędkościach wiatru. To idealny wybór dla kierowców, którzy podróżują często, długo i w trudnych warunkach drogowych. Spojler Aerofoil VorTec „przecina” powietrze, zapewniając maksymalny kontakt wycieraczki z szybą. Gumowy element HighGlide gwarantuje płynniejsze i cichsze wycieranie, wytrzymała konstrukcja trwałość w każdych warunkach pogodowych, a technologia SWIFT Easy Connection ułatwia montaż do większości ramion wycieraczek.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony