Części i regeneracja

13 dni temu  17.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

Turbosprężarki Gottenberg

W ostatnich latach temat dbałości o środowisko nie schodzi z ust całego świata. Przepisy dotyczące emisji spalin do atmosfery stały się bardziej rygorystyczne. Wraz z trendem pro-ekologicznym na popularności zyskuje turbodoładowanie zapewniające recyrkulację spalin, a jednocześnie prawidłowe działanie doładowania. Turbodoładowanie zwiększa moc silnika o małych rozmiarach, co pozwala na uzyskanie porównywalnej mocy silnika o większej pojemości skokowej.

Turbosprężarki marki GOTTENBERG dzięki swojej wysokiej jakości umożliwiają wydajniejszą pracę silnika i utrzymanie emisji spalin na odpowiednim poziomie. Wtłaczają sprężone powietrze do cylindrów, w połączeniu z odpowiednio wyższą masą paliwa, zwiększona masa powietrza daje wyższą moc przy takiej samej pojemności. Mniejsza pojemność pozwala z kolei na znaczne obniżenie zużycia paliwa, a tym samym także emisji spalin.

Każda nowa turbosprężarka GOTTENBERG zawiera zestaw uszczelek, 15ml oleju startowego oraz wspomnianą instrukcję, która przypomina o najważniejszych (koniecznych) czynnościach montażowych.

Materiał nadesłany

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony