Części i regeneracja

2 miesiące temu  24.05.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

Ułatwiają pracę w każdych warunkach

Lampy robocze OSRAM LEDriving zaprojektowane zostały do niezwykle wymagających warunków pracy, zwłaszcza w branży przemysłowej, budowlanej i rolniczej. Przeznaczone są do wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń, które wymagają dodatkowego oświetlenia podczas prac rolniczych, leśnych lub budowlanych.

Oferta opraw LEDriving podzielona jest na cztery rodziny, z których każda odpowiada na inne potrzeby użytkowników. Najnowsza i zarazem najbardziej zaawansowana seria LEDriving PX to modele do wymagających zastosowań. Charakteryzuje je identyczna, bardzo wytrzymała obudowa, co umożliwia zastosowanie na pojeździe kilku lamp i uzyskanie oświetlenia 360° przy zachowaniu estetyki i spójności.
Oferta składa się z aż 16 modeli o różnych parametrach. Każda lampa charakteryzuje się specyficznymi parametrami, które są kombinacją jednego z czterech poziomów strumienia świetlnego (jasności):...

Pełna treść artykułu dostępna jest tylko dla zalogowanych prenumeratorów Nowoczesnego Warsztatu.
Możesz odblokować dostęp poniżej lub zalogować się na stronie nowoczesnywarsztat.pl i ponownie przejść do tego artykułu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony