Warto wiedzieć

6 miesięcy temu  23.10.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Umiemy uczyć! Wysoka zdawalność w Nowoczesnej Szkole Samochodowej

Wyniki egzaminów naszych absolwentów jasno wskazują – Nowoczesna Szkoła Samochodowa uczy skutecznie. Potwierdzeniem tego jest zdawalność na poziomie 99%.

Dobiega właśnie końca nabór na kolejny rocznik Nowoczesnej Szkoły Samochodowej, gdzie w ciągu 1,5 roku można zdobyć tytuł Technika Pojazdów Samochodowych. Oferta skierowana jest do osób dorosłych. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej www.szkolasamochodowa.pl.
Wszystko to przez internet, przy niskim czesnym, w bardzo krótkim czasie. To najszybsza dostępna forma na rynku.  Edukacja zakończona będzie dwoma egzaminami. Pierwszy za sprawą kwalifikacji MOT.05 daje tytuł mechanika samochodowego, a drugi (MOT.06) – technika pojazdów samochodowych. Zdobycie dyplomu umożliwi naszym absolwentom m.in. pozyskanie uprawnień diagnosty samochodowego, gdzie nie wystarczy nawet wieloletnie doświadczenie warsztatowe. Aby podejść do egzaminu na diagnostę i pracować w stacji kontroli pojazdów, trzeba mieć wykształcenie średnie techniczne.
– Jestem świeżo upieczonym absolwentem szkoły branżowej i z czystym sumieniem mogę polecić taką formę nauki i prowadzenia zajęć każdemu, kto pracuje na etacie i nie ma czasu na tradycyjne zjazdy weekendowe czy wieczorne – mówi o Nowoczesnej Szkole Samochodowej Dawid Mularczyk z Łodzi. – Panowie swietnie znają materiał, przekazują go w zrozumiałej i prostej do przyswojenia formie. Niewątpliwą zaletą jest korzystanie z platformy do kształcenia online, dzięki której w zajęciach można uczestniczyć za pomocą telefonu i słuchawek, polecam każdemu.
– Uważam, że "Nowoczesna Szkoła Samochodowa spełniła oczekiwania, które w niej pokładałem. Wygodna forma kształcenia pozwalała pogodzić codzienne obowiązki z edukacją. Na specjalną uwagę zasługuje umożliwienie pracy na platformie Electude, która oprócz treści szczegółowo wizualizuje procesy zachodzące w poszczególnych układach pojazdu. Pozwala również wcielić się w rolę mechanika dzięki zadaniom dotyczącym diagnostyki pojazdu. Polecam ludziom z branży potrzebującym uzupełnić wykształcenie o profil techniczny, pasjonatom, ale także ludziom z odrobiną determinacji, którzy chcieliby zacząć przygodę z mechaniką pojazdową od "zera" – ocenia Kornel Grzybowski z Jawora.

Ważne jest też to, że uczestnicy projektu odbywają praktyki zawodowe w wybranych przez siebie warsztatach samochodowych. Więcej informacji na stronie szkolasamochodowa.pl oraz pod numerem telefonu 604 447 504. Zapraszamy!

Nabór dobiega końca. Technik pojazdów samochodowych w 1,5 roku!

O szkole, motywacji kursantów, egzaminach i możliwościach „po" rozmawiamy z nauczycielem przedmiotów zawodowych Arturem Kowalskim.

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony