Wydarzenia

miesiąc temu  10.04.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

VARTA kolejny rok sprawdzała wiedzę młodych mechaników

XIII Edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników już za nami. Wzięło w niej udział ponad 12 000 uczestników, którzy przez kilka miesięcy walczyli o wejście do ścisłego finału. Finał miał miejsce w ubiegły weekend w trakcie Poznań Motor Show. Najlepsi młodzi mechanicy w kraju walczyli o zwycięstwo w swoich konkurencjach. Do finału dostało się ponad 400 uczestników, a każdy z nich stawiał czoła wyzwaniom z pełnym zaangażowaniem, demonstrując nie tylko umiejętności techniczne, ale także kreatywność i zdolność do szybkiego myślenia.

VARTA podczas 4 dni targów doradzała, wspierała i testowała wiedzę młodych mechaników. Na swoim stoisku przeprowadzili aż 5 konkurencji: Młody Mechanik, Elektromobilni, Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych, Młody Mechanik Maszyn Rolniczych oraz Mechanik Zawodowy. Uczestnicy zmagali się z takimi zadaniami, jak np. testowanie i adaptacja akumulatora w module BMS czy diagnostyka układu ładowania w pojazdach HEV.

Dla młodych mechaników te mistrzostwa to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również nieocenione doświadczenie edukacyjne. Dzięki m.in. marce VARTA mogli oni poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, co będzie miało istotne znaczenie w ich dalszej karierze zawodowej.

Niezwykłą atmosferę Mistrzostw podkreślała także obecność licznych specjalistów i ekspertów, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. To właśnie dzięki takim wydarzeniom branża motoryzacyjna rozwija się i inspiruje kolejne pokolenia.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony