Warto wiedzieć

16 dni temu  13.10.2020, ~ Administrator   

We wrześniu rejestracje dostawczych Volkswagenów wzrosły o ponad 47 procent

Volkswagen Samochody Dostawcze zamknął wrzesień oraz cały trzeci kwartał roku 2020 bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi. W porównaniu z wrześniem roku ubiegłego, rejestracje całej gamy modelowej w tym miesiącu wzrosły aż o 47,1 procent i wyniosły 928 aut. Biorąc natomiast pod uwagę cały trzeci kwartał 2020, rejestracje wzrosły o 4,6 procent, do 3212 pojazdów.

Na dobry wynik osiągnięty we wrześniu oraz w całym trzecim kwartale 2020, z pewnością ogromny wpływ miała doskonała oferta przygotowana specjalnie dla klientów marki, w ramach której klienci mogli kupić nowe, dostawcze Volkswageny na bardzo korzystnych warunkach cenowych z pakietem elastycznych narzędzi finansowych zapewniających klientom bezpieczeństwo w niepewnych czasach pandemii Covid-19 oraz z przedłużoną do 5 lat gwarancją na modele Caddy oraz Crafter - informują przedstawiciele producenta.

Tegoroczny sezon urlopowy był odmienny od wielu poprzednich. Ogromną popularnością cieszyły się samodzielne wakacje, np. w kamperze. Volkswagen Samochody Dostawcze odnotował znaczny wzrost zainteresowania tego typu modelami. W związku z tym, wszystkim klientom, którzy myślą już o przyszłorocznych wakacjach i chcieliby wyjechać na nie swoją nową, wymarzoną Californią lub Grand Californią, już dziś sugerujemy wizytę w wybranym salonie dealerskim.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony