Lakiernictwo i blacharstwo

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Wyrwać się z sieci

czyli …lustrzane odbicie dostępne dla każdego

To nie jest komputerowy trick. Takie lustrzane odbicie uzyskuje się po zastosowaniu produktów oferowanych przez firmę ARIPOL.
Wiedzą to Ci, którzy w swej pracy stosują te produkty, jak również klienci indywidualni, którzy uwierzyli, że nie warto stosować półśrodków lub tzw. kosmetyków samochodowych typu „wash & go”.
Wszyscy wiedzą, że samochody na polskich drogach wyglądają kiepsko. Co gorsza, często wyglądają tak w komisach samochodowych lub, o zgrozo, w salonach u dealerów, którzy weszli w program samochodów używanych.
Lakier karoserii jest zmatowiały, pokryty siecią mikrozadrapań. Właśnie ta sieć mikrozadrapań powoduje, że tuż po umyciu samochód znów „łapie” brud (zwiększona przyczepność!). Powstało przekonanie, że tak po prostu musi być. Otóż tak wcale być nie musi!Oferowane przez ARIPOL środki ABEL AUTO w prosty, bezinwazyjny sposób, bez uprzedniego matowania lakieru papierem ściernym, usuwają to, co na lakierze pozostawił czas. Osiągnięty idealny połysk (można pracować maszynowo i ręcznie), to połysk wydobyty, a nie nałożony. Skoro nie widać mikrozadrapań to znaczy, że ich nie ma, a nie to, że w ten czy w inny sposób zastały na pewien czas zatuszowane. Następnie ten idealny połysk lakieru utrwala się na długie miesiące polimerowym płaszczem ochronnym za pomocą środka LUSTREUR. Stosowanie tego środka na nowy lakier powoduje, że na zawsze zachowa on blask nowości. Środki te stosuje się bez względu na rodzaj lub kolor lakieru.
W ofercie ARIPOL-u jest również znakomity, polimerowy środek do regeneracji plastikowych, nielakierowanych zderzaków o nazwie RENOVATEUR PROTECTEUR EXTERIEUR na trwale przywracający im pierwotny kolor, „fakturę” i połysk. Jest też wiele innych niezwykle funkcjonalnych preparatów.

Dla kogo przeznaczona jest oferta ARIPOL-u?

Przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów, jak i odbiorców indywidualnych.

Jeśli chcesz:

• świadczyć usługi na najwyższym poziomie stosując środki funkcjonalne, wydajne i na dodatek po konkurencyjnych cenach;
• by zadowolony klient polecał Cię innym;
• w swej codziennej pracy, gdzie materia stawia opór mechanikowi, korzystać z preparatów, które tak niezwykle ułatwią Ci tę pracę;
skorzystaj z oferty ARIPOL-u.

Zapraszamy do współpracy.
Wyłączny importer i przedstawiciel na rynku polskim:

„ARIPOL” Spółka z o.o.
ul. Chełmżyńska 5
04-247 WARSZAWA
tel. (022) 879 92 81
tel./fax (022) 879 78 13
www.aripol.com.pl
e-mail: biuro@aripol.com.pl


(tekst sponsorowany)
B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony