Wydarzenia

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Wyrwać się z sieci, czyli... dlaczego warto sięgnąć po produkty „ABEL AUTO”?

Jak prezentują się samochody na polskich drogach wiemy doskonale. Lakier karoserii pokryty jest siecią mikrozadrapań, co zwłaszcza w przypadku lakierów perłowych lub tzw. „metalików” jest przypadłością uciążliwą. Mikrozadrapania zwiększają przyczepność lakieru, przez co „łapie” on brud. Efekt opalizacji zredukowany jest do zera. Niestety funkcjonuje przekonanie, że tak już musi być. Według tego przekonania tylko szlifowanie papierem ściernym 2000 może usunąć mikrozadrapania. Następnie przeszlifowaną powierzchnię polerujemy, a czego nie uda się wypolerować, zawoskujemy. Co oznacza taki zabieg? Oznacza on „ścięcie” około 10 mikronów lakieru, czyli w przypadku lakieru 2-warstwowego około 1/3 grubości lakieru bezbarwnego. Powoduje to, że samochód może przeżyć tylko dwa takie „zabiegi”.
Inną metodą przywracania połysku zmatowiałym samochodom jest stosowanie środków typu „wash and go” (regenerująco-woskujących) lub samych wosków. Niestety tą metodą nie dokona się cudów. Na krótki okres czasu zatuszowane są mikrozadrapania. Jednak po 2 myciach, na ogół, wszystko wraca do stanu poprzedniego.

My mówimy: TAK DALEJ BYĆ NIE MUSI! Środki ABEL AUTO w prosty, bezinwazyjny (bez matowania papierem ściernym) sposób usuwają definitywnie to co na samochodzie pozostawił czas (warstwa utleniona, mikrozadrapania, wżery itp.) przywracając lakierowi nieskazitelny połysk.Następnie zabezpiecza się lakier przed kolejną degradacją polimerowym środkiem „LUSTREUR”, który spełnia rolę jak gdyby „płaszcza ochronnego”, dodatkowej warstwy lakieru bezbarwnego.
Dziś tę informację kierujemy do tych wszystkich, którzy:
- szukają dodatkowych źródeł zarobków dla swoich warsztatów;
- chcą świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie, po konkurencyjnych cenach;
- w swej codziennej pracy chcą korzystać z niezwykle funkcjonalnych środków warsztatowych i materiałów lakierniczych
Wśród bogatej oferty firmy ARIPOL można znaleźć m.in.: pasty: P3, P5, P7 (do stosowania maszynowego dla lakierników), Efface Rayures (pasta do ręcznego polerowania), Polish Correcteur (mleczko polerskie do pracy ręcznej), Lustreur Protecteur de Finition oraz Lustreur Haute – Protection (polimerowe „płaszcze ochronne”), Renovateur Plastiques Exterieurs (środek do trwałej renowacji plastikowych zderzaków), Renovateur Protecteur Vitres (środek do renowacji i impregnacji szyb samochodowych), Action 7 (idealny produkt dla wszystkich warsztatów mających do czynienia z naprawami kilkuletnich lub starych samochodów, wszędzie tam gdzie „materia” stawia opór mechanikowi, wszędzie tam, gdzie toczy się walka z korozją; produkt doceniony przez wiele warsztatów przy naprawach elektrycznych, układu wydechowego, hamulcowego, remoncie silników), Super degraissant (środek dla wszelkich zanieczyszczeń ropopochodnych).


Kontakt:
Wyłączny importer
ARIPOL Spółka z o.o.
ul. Chełmżyńska 5
04-247 WARSZAWA
tel. (0 22) 879 92 81
tel./fax (022) 879 78 13
e-mail: biuro@aripol.com.pl
www.aripol.com.pl

B1 - prenumerata NW podstrony

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony