Części i regeneracja

2 miesiące temu  29.01.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Wyświetlacz samochodowy w krysztale Swarovskiego

Jednym z wystawców targów Consumer Electronics Show 2024 była firma Continental, która zaprezentowała Crystal Center Display – pierwszy na świecie wyświetlacz samochodowy klasy premium, osadzony w stylowej kryształowej obudowie.

10-calowy wyświetlacz bazuje na najnowszej technologii microLED, która zapewnia niespotykany dotąd poziom jasności i kontrastu. Generujący obraz panel zawieszony jest w artystycznie skomponowanej kryształowej obudowie, tworząc iluzję, że wyświetlana treść „unosi się w powietrzu”. Unikatowe połączenie wyświetlacza samochodowego i prawdziwego kryształu zostało opracowane we współpracy z firmą Swarovski Mobility. Za zaprezentowane rozwiązanie firma Continental została uhonorowana CES Innovation Award Honoree.
– Z Crystal Center Display jako kluczowym komponentem chcemy zrewolucjonizować świat projektowania wnętrz i stworzyć innowacyjną jednostkę centralną dla pojazdów klasy premium przyszłości – taką, która przyciąga uwagę i wzbudza emocje. Odchodzimy od prostego wyświetlania informacji i przenosimy je na poziom spersonalizowanego doświadczenia użytkownika – mówi dr Boris Mergell, head of the user experience (UX) w Continental.
Trójwymiarowa forma kryształu przyciąga wzrok dzięki unikatowemu szlifowi fasetowemu opracowanemu przez Swarovski Mobility i podkreśla elegancki wygląd wyświetlacza. Na co zwraca uwagę producent, układ centralnego wyświetlacza informacyjnego daje projektantom motoryzacyjnym ekscytujące nowe sposoby interpretacji minimalistycznej estetyki we wnętrzach luksusowych samochodów.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony