Promocje

ponad rok temu  20.04.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Zaoferuj klientom rabat na paliwa Shell

W połowie marca wystartowała promocja na oleje silnikowe Shell Helix. Jej celem jest przyciągnięcie do warsztatów i punktów sprzedaży kierowców, którzy w zamian za zakup oleju Shell Helix zyskają rabat aż na trzy tankowania paliwa Shell.

Dla użytkownika samochodu zasady promocji są proste. Za zakup lub wymianę 4 l oleju silnikowego Shell Helix właściciel auta otrzymuje kupon z kodem QR. Upoważnia on do rabatu na paliwa Shell V-Power 95/Diesel/Racing (30 gr na litrze) lub Shell FuelSave/FuelSave Diesel (15 gr na litrze). Co ważne, ten sam kod obowiązuje na 3 tankowania po maksymalnie 80 l każde.
– Shell Helix to jeden z najbardziej rozpoznawalnych olejów silnikowych na polskim rynku. Do zysków płynących z jego stosowania należy między innymi redukcja zużycia paliwa. Przy obecnych cenach to ważne dla każdego użytkownika samochodu. Teraz umożliwiamy kierowcom uzyskanie rabatu na najwyższej jakości paliwa Shell naliczanego podczas tankowania. To wymierna korzyść także dla warsztatów samochodowych i punktów sprzedaży oferujących oleje Shell Helix, które będą mogły zaproponować klientom dodatkowy bonus – podkreśla Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.
Co ważne, uczestnicząc w najnowszej akcji Shell, na zyski może liczyć również warsztat bądź punkt sprzedaży. – Zwiększenie sprzedaży produktów z kategorii premium, do jakich należą oleje silnikowe Shell Helix, przekłada się na większe dochody. Większe zapotrzebowanie na oleje pozwala też zdobyć więcej punktów w programie lojalnościowym Klub Partnerów Shell i otwiera drogę do atrakcyjnych nagród dostępnych dla jego uczestników. Dołączenie do promocji umożliwia również budowanie lub wzmacnianie wizerunku nowoczesnego warsztatu oferującego innowacyjne produkty wysokiej jakości i dodatkowe korzyści, co przyczyni się do wzrostu lojalności klientów – mówi Łukasz Radzymiński.
Promocja obejmuje oleje Shell Helix sprzedawane zarówno w opakowaniach detalicznych, jak i w beczkach. Nie dotyczy olejów silnikowych z gamy Shell Helix Professional. Premiowana sprzedaż u dystrybutorów oraz w warsztatach i punktach sprzedaży potrwa do 30 czerwca, zaś ważność kodu rabatowego mija 31 sierpnia br. Rabat nie będzie obowiązywać przy płatnościach kartą flotową.
Promocja nie łączy się z promocją dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz innymi promocjami paliwowymi dostępnymi na stacjach. W przypadku paliwa Shell V-Power 95 zniżka nie będzie naliczana we wtorki, a w czwartki – za tankowanie Shell V-Power Diesel.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie shell.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony