Reklama

Lakiernictwo i blacharstwo

temat miesiąca

Lakiernictwo i blacharstwo

Auto na wiosnę

ponad rok temu  23.02.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Arthur Tussik - blacharz i lakiernik… idealny? (VIDEO)

Takiego blacharza i lakiernika w jednym chcielibyśmy zastać w każdym tego typu warsztacie. Poznajcie Arthura z Rosji, który przy okazji napraw samochodów kręci również filmiki na serwis YouTube. 

Jak to się dzieje, że auto często po dość mocnej stłuczce przechodzi przez ręce takiego fachowca, że jakiegokolwiek śladu po prostu nie widać?  Rzućcie okiem na poniższe video na którym w ręce Arthura trafiło BMW serii 3.

Mało Wam?

BMW serii 2 - to już prawdziwa magia...

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 4
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 3
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW

Komentarze (6)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Fire 6 5 miesięcy temuocena: 0%  Przepraszam, ale czy mam rozumieć, że redakcja serwisu "Warsztat.pl" pochwala i zarazem propaguje tego typu działania?!? Tak wnioskuję po stwierdzaniu typu: "Takiego blacharza i lakiernika w jednym chcielibyśmy zastać w każdym tego typu warsztacie." Ratunku, nigdy przenigdy! Skoro autorowi tego artykułu imponuje takie działanie jak reprezentuje ten "rzeźbiarz z dalekiego wschodu" to znaczy, że o mechanicy ma pojęcie ZE RO WE! I nie wiem co w związku z tym robi w w pracy związanej z mechaniką samochodową... Nic tylko usiąść i płakać - potem jeżdżą takie gruzy po naszych drogach i zabijają ludzi. Pięknie... A do Pana Pawła poniżej odnośnie: "Jak wam sie nie podoba i potraficie lepiej to droga wolna pokażcie ze jesteście lepsi, wstawcie swoje filmiki z napraw a ja wam wytykane wszystkie błędy technologiczne." - Nie wiem jaką szkołę mechaniczną Pan kończył ale na przedmiocie "Materiałoznawstwo" i pokrewnych związanych z wytrzymałością zmęczeniową materiałów to chyba Pan mooocno spał. :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Pawel 5 7 miesięcy temuocena: 50%  Jak wam sie nie podoba i potraficie lepiej to droga wolna pokażcie ze jesteście lepsi, wstawcie swoje filmiki z napraw a ja wam wytykane wszystkie błędy technologiczne.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ justy 4 9 miesięcy temuocena: 50%  No redakcjo... czyżby taki poziom Was satysfakcjonował? Proszę o wyjaśnienie, bo nie wiem czy jeszcze tutaj kiedykolwiek będę zaglądał...
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ *andy 3 11 miesięcy temuocena: 0%  oglądam ten film z arthurem jako może 30? inne też są extra, b.dobry artysta tylko jak pomyślę że nie pospawane wewnętrzne profile itp,jakie tego jest zabezpieczenie antykorozyjne to nie chciałbym mieć nic wspólnego z tym samochodem ale facet ma łeb,oko i rękę do tej roboty
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Janryt 2 ponad rok temuocena: 50%  Na filmie widać wszystkie możliwe błędy technologii naprawy. Auto po naprawie wyglada ładnie ale może być przekoszone, zwichrowane, skręcone itp. Elementy konstrukcji są osłabione. Nie zapewnia ochrony przy kolejnym możliwym zderzeniu i bezpieczeństwa w czasie jazdy. Typowa "nówka sztuka nie śmigana".
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Marek 1 ponad rok temuocena: 50%  Jak można taką chałę propagować przecież to jest typowy przykład jak nie należy naprawiać samochodów.
  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
do góry strony