Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo

19 dni temu  28.05.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Bardziej wydajne naprawy dzięki aplikacji w 1 cyklu marki Standox

Czas to pieniądz, a w dzisiejszej gospodarce to bardzo trafne stwierdzenie. Dlatego też w każdym zapracowanym warsztacie lakierniczym oszczędność energii, zużycie materiałów, wydajny przepływ pracy oraz jej inteligentny podział mają kluczowe znaczenie dla optymalizacji procesów. Równie ważna jest kabina lakiernicza, w której również można pracować wydajniej.

Aplikacja w 1 cyklu Standox, marki renowacyjnej firmy Axalta, pozwala lakiernikom na przeprowadzenie naprawy podczas tylko jednej wizyty w kabinie lakierniczej. Lakiernicy aplikują podkład „mokro na mokro”, a następnie lakier bazowy i bezbarwny na półtorej lub w dwóch warstwach, bezpośrednio po sobie, bez konieczności odparowania międzywarstwowego. Warsztaty lakiernicze oszczędzają nie tylko czas, ale też energię i materiały.

- Standox zaprezentował One Visit Application już na targach Automechanika w 1992 roku, czyli ponad 30 lat temu. Aplikacja w 1 cyklu to technika lakiernicza, która opiera się na wydajności, oszczędności energii i materiałów, bez utraty jakości. To przełomowa technologia, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę czas zaoszczędzony w ciągu całego dnia pracy - mówi Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems.

Aplikacja w 1 cyklu przynosi korzyści ekonomiczne nie tylko dla większych serwisów o dużej przepustowości. Biorąc pod uwagę niebotycznie wysokie koszty energii, metoda ta jest również odpowiednia dla mniejszych i średnich warsztatów, ponieważ każda minuta zaoszczędzona w kabinie lakierniczej obniża rachunki za energię i pozytywnie wpływa na wyniki finansowe firmy.

Do aplikacji w 1 cyklu świetnie sprawdza się innowacyjny system Standox Xtreme, oparty na opatentowanej przez Axalta technologii Fast Cure Low Energy. System oferuje warsztatom wyjątkowo szybki proces naprawy i niskie zużycie energii. Kompleksowa oferta obejmuje ściereczki Express Prep Wipes U3000, wypełniacz VOC-Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650, wypełniacz VOC-Xtreme Filler U7600, lakier bazowy Standoblue Basecoat oraz lakier bezbarwny Standocryl VOC-Xtreme-Plus Clear K9600.

- Wszystkie produkty aplikowane w 1 cyklu oferują najwyższą jakość i wsparcie klasy premium, dzięki czemu warsztaty lakiernicze mogą mieć pewność, że uzyskają doskonałe rezultaty już za pierwszym razem. Metoda aplikacji w 1 cyklu może zapewnić warsztatom istotną przewagę konkurencyjną w czasach, gdy znajdują się one pod rosnącą presją poprawy wydajności - mówi Marcin Masikowski.

Więcej informacji na temat marki Standox oraz Aplikacji w 1 cyklu można znaleźć na stronie: www.standox.pl/1va.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony