Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo

Artykuł sponsorowany

miesiąc temu  17.08.2020, ~ Administrator   

Farécla - nowy zawodnik w teamie Saint-Gobain

Tego lata Saint-Gobain poszerzyło swoje portfolio marek w Polsce o nowego zawodnika – Farécla, specjalistę w przygotowaniu powierzchni i polerowaniu. Farécla od ponad 65 lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie marek na rynku warsztatów blacharsko-lakierniczych.

Oferta  Farécla obejmuje szeroką gamę środków do polerowania, aplikatorów polerskich, maszyn i akcesoriów.

Sztandarowym produktem marki jest system G360, który zrewolucjonizował proces polerowania karoserii, eliminując konieczność stosowania krążków o granulacji P3000 i jednocześnie skracając czas pracy potrzebnej do uzyskania pożądanego efektu. Jest super szybki i bardzo łatwy w użyciu. Podczas użycia jest przezroczysty, więc widzisz obrabianą powierzchnię. 

Linia G3 od lat ma swoich zwolenników na całym świecie. Obejmuje pasty i mleczka polerskie, nabłyszczacze i woski dopasowane do wszystkich powłok lakierniczych. 

Gama produktów G3 Pro stworzona z myślą o profesjonalistach, jest dostępna także dla pasjonatów pojazdów, którzy ze zwykłego auta potrafią zrobić dzieło sztuki. Obejmuje produkty do kompleksowej kosmetyki samochodowej: środki do czyszczenia tapicerki, neutralizatory zapachów, aktywne piany, środki czyszczące, szampony, środki do usuwania rys, odnawiające kolor, zabezpieczające, kosmetyki do szyb, felg, woski. Linia ta sprawdzi się w warsztacie lakierniczym, serwisie detailingowym lub profesjonalnej myjni.

Farécla Profile to linia która zapewnia szybkie cięcie i doskonałe wykończenie kompozytów. Uzupełnienie stanowią aplikatory, od wysokiego poziomu cięcia wełny i gąbki, po wykańczające.

Wybierając produkty marki Farécla można być pewnym jakości i wydajności. Wszystkie komponenty powstają na bazie opatentowanych formuł, przy ścisłej kontroli tak, abyś mógł polegać na pierwszej i ostatniej kropli produktu. Specjalna technologia ścierna pozwala na uzyskanie szybszego cięcia i skrócenia czasu danego etapu, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu środka polerskiego. Przekłada się to na efektywność kosztową Twojego warsztatu. Wysoka jakość produktów gwarantuje doskonałe wykończenie i brak konieczności poprawek.

Zobacz różnicę pomiędzy produktami Farécla i konwencjonalnymi środkami polerskimi.

Jeśli nie znasz jeszcze produktów Farécla, poznaj je już dziś. Skontaktuj się z przedstawicielem Norton Saint-Gobain.

www.nortonabrasives.com

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Farécla - nowy zawodnik w teamie Saint-Gobain
Farécla - nowy zawodnik w teamie Saint-Gobain
Farécla - nowy zawodnik w teamie Saint-Gobain

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony