ReklamaB1 - breck 04.06-30.06 Kamila

Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo

Warto wiedzieć

Wydarzenia

8 miesięcy temu  11.10.2018, ~ Administrator   

Glasurit: nowy wizerunek z okazji jubileuszu

Dla uczczenia jubileuszu Glasurit, marka lakierów premium do napraw powypadkowych firmy BASF, przeprojektowała etykiety swoich produktów. Kiedy w roku 2018 Glasurit spogląda z dumą na swoją 130–letnią historię, wszystkie produkty – od pasty polerskiej po wielkie kontenery lakieru – otrzymują świeży wizerunek.

Nowe etykiety już na pierwszy rzut oka zaznajamiają użytkowników ze wszystkimi istotnymi informacjami. W tym celu, powiększony został rozmiar czcionki numeru produktu i jego nazwy w języku niemieckim i angielskim. Poniżej znajduje się kod EAN, kraj produkcji i symbol VOC – jeśli dany produkt objęty jest regulacjami dotyczącymi LZO – oraz czarno-czerwono-złoty okrąg. Wskazuje on, iż jest to wysokiej jakości niemiecki produkt, stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie i tradycję, sięgające roku 1888.

Nowe etykiety umożliwiają marce Glasurit dostosować wygląd opakowań do nowej szaty graficznej marki, odnowionej aktualnie po dziesięciu latach. Pomimo tych zmian wiele rzeczy pozostało takimi jakie były – dla przykładu, etykiety z tyłu opakowań i kolorystyka umożliwiające użytkownikom szybkie rozróżnienie pomiędzy grupami produktów i obszarami zastosowania. Nie trzeba dodawać, że formuła i niezwykła jakość produktów, które cieszą się uznaniem klientów na całym świecie, pozostały nietknięte

Tagi: Glasurit,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony