Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo

Wydarzenia

11 miesięcy temu  11.07.2017, ~ Administrator   

Mechanicy MEYLE odnawiają autobus drużyny piłki ręcznej FC St. Pauli

Od roku 2016 MEYLE AG jest głównym sponsorem pierwszych drużyn pań i panów klubu piłki ręcznej FC St. Pauli. Teraz obaj partnerzy w szczególny sposób pokazali, dlaczego tak do siebie pasują: „Mechanicy MEYLE" odnowili autobus drużyny piłkarzy ręcznych - poczciwego Mercedesa Benz T1.

Ten T1 jest stałym członkiem zespołu - mówi kapitan Arne Dohren. - Nie tylko dowozi drużynę na wyjazdowe mecze, ale także całe niezbędne do rozegrania spotkania wyposażenie.

Przy okazji wizyty drużyny w centrali firmy MEYLE w Hamburgu, pojazd został poddany renowacji przez „Mechaników MEYLE". Wielu pracowników MEYLE, którzy regularnie uczęszczają na mecze piłki ręcznej klubu FC St. Pauli, cieszyło się, że mogą podczas ich odwiedzin pokazać otoczenie, w którym pracują. Drużyna podczas wizyty w budynku dała krótki pokaz gry w piłkę ręczną i przy okazji zwiedziła centralny magazyn, gdzie znajduje się ponad 23 tysiące części zamiennych MEYLE.  

Zobaczcie m.in. jak wymieniane są amortyzatory i świece żarowe w autobusie Mercedes Benz T1.

Jednocześnie z promocją nowego wideo, MEYLE organizuje konkurs, gdzie do wygrania jest pakiet fana klubu FC St. Pauli Handball i „Mechaników MEYLE". W tym celu trzeba odpowiedzieć po prostu na pytanie o autobus drużyny piłkarzy ręcznych. Podpowiedź można znaleźć w nowym wideo.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony