ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo

Wydarzenia

ponad rok temu  23.02.2018, ~ Administrator   

Polfill partnerem Łukasza Zolla, mistrza Polski Rallycross

Marka POLFILL, która oferuje produkty do renowacji i zabezpieczenia karoserii przed uszkodzeniami, została partnerem Łukasza Zolla, aktualnego Mistrza Polski Rallycross w klasie SuperNationals.

- Rallycross zawsze wzbudzał wiele emocji. To wyścigi dla tych, którzy uwielbiają szybką i efektowną jazdę. Startuję w nich już od ponad 20 lat. W tym roku będę chciał obronić zeszłoroczny tytuł. Nie będzie to proste. Mam liczną i mocną konkurencję, choćby Paweł Melon czy Robert Mazurkiewicz powiedział Łukasz Zoll. - Na sukces na torze ciężko pracuje cały zespół, który przygotowuje samochód. W tym sezonie zaprezentuję dwa samochody. Poza znanym już BMW wystartuje nowy wóz, Audi S1. Do przygotowania tego auta wykorzystałem produkty POLFILL – podkreśla Ł. Zoll.

Łukasz sezon rozpocznie w znanym już kibicom BMW, zbudowanym tylko w jednym celu: aby wygrywać w zawodach Rallycrossowych. Bazą tego samochodu jest nadwozie BMW E30, w całości sporządzone z kompozytów. Szyby wykonano z poliwęglanu. Serce tego samochodu to mocno osadzony silnik V8, o pojemności 4 litrów, generujący moc 286 KM. Skrzynia sekwencyjna, 6-ciobiegowa KAUTOSS. Zawieszenie Reiger. W sezonie 2018 Zoll zaprezentuje jeszcze jeden samochód, Audi S1.

- Ogromnie nas cieszy, że możemy wspierać Łukasza w startach w Rallycrossie. To utalentowany i bardzo pracowity zawodnik. Wierzymy, że uda mu się obronić zeszłoroczny tytuł Mistrza Polski. Trzymamy mocno kciuki za sukces w najbliższych zmaganiach – powiedziała Bożena Chrapisińska, Menedżer ds. Sprzedaży Detalicznej i Hurtowej marki POLFILL.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony