Lakiernictwo i blacharstwo

temat miesiąca

Nowoczesny Warsztat Lakierniczy

11 miesięcy temu  13.06.2017, ~ Administrator   

Produkty do nowoczesnego warsztatu [TEMAT MIESIĄCA]

Najnowszy lakier bezbarwny (CP 2016 VHS 4:1) marki Profix od teraz dostępny jest także w rozlaniu 4 litrów. Lakiernicy docenili wysoką jakość powłoki jaką zapewnia lakier CP 2016. Dzięki wykorzystaniu najnowszego produktu marki Profix otrzymujemy powierzchnię nie tylko odporną na zarysowania i niepodatną na promieniowanie UV, ale również szybkoschnącą.

Produkt możemy aplikować jak każdy lakier HS lub podobnie jak klary klasy MS przy zachowaniu pełnych zalet tych wcześniejszych. Produktu nie spływa w trakcie aplikacji z pionowych powierzchni przez co nie ma tendencji do tworzenia zacieków. Najważniejszą zaletą tego klaru jest jego barwa, ponieważ nie posiada żółtego zabarwienia jak w tradycyjnych HS-ach. Dzięki większemu opakowaniu jednostkowemu cena gotowej mieszanki staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Do przygotowania gotowej do natrysku mieszanki niezbędny jest dedykowany utwardzacz CP 3016. Produkt nie wymaga dodania rozcieńczalnika.

Podkład na tworzywa sztuczne (CP 390) z nowym korkiem

Dodatek CP 390 jest szybkoschnącym jednoskładnikowym produktem przeznaczonym do gruntowania elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Stosowany jest w celu podwyższenia przyczepności warstwy wierzchniej (lakier, wypełniacz). Jednocześnie pełni funkcję warstwy izolującej. Specjalny rodzaj korka zapobiega odparowaniu produktu. Dzięki temu, mimo upływu czasu, ilość produktu pozostaje niezmienna. 

Więcej informacji o produkcie na www.multichem.pl.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony