Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo

9 miesięcy temu  26.09.2017, ~ Administrator   

Przygotowanie powierzchni do lakierowania w 4 prostych krokach

Profesjonalne przygotowanie podłoża do lakierowania wymaga używania wysokogatunkowych produktów, wiedzy oraz dokładności. Marka Norton postanowiła wyjść naprzeciw tej zasadzie i stworzyła zintegrowany system materiałów ściernych, który ogranicza ten proces do czterech prostych kroków – od zgrubnego szlifowania do wygładzania podkładu.

Norton Cyclonic został zaprojektowany, aby maksymalnie przyspieszyć i usprawnić pracę w warsztatach blacharsko-lakierniczych. W tym celu zastosowano m.in. kolorystyczny sposób oznaczania grubości ziarna, który pozwala szybko i bezproblemowo odnaleźć materiały przeznaczone do kolejnych etapów pracy. Z myślą o zorganizowaniu przestrzeni i ułatwieniu utrzymywania porządku w warsztacie, firma opracowała również specjalny podajnik, służący do przechowywania oraz błyskawicznego wymieniania produktów z linii Cyclonic.

Warto wspomnieć również, że krążki oraz nacinane arkusze w rolkach z nowej gamy produktów marki Norton zostały wykonane przy użyciu innowacyjnej technologii Multi-Air Cyclonic. Zwiększa ona skuteczność usuwania pyłu podczas szlifowania aż o 25%. Wynik ten osiągnięto dzięki zastosowaniu nowatorskiego układu otworów, który został zainspirowany, jak nazwa serii wskazuje, potężnymi wirami powietrza spotykanymi podczas formowania się cyklonów.

System Norton Cyclonic stanowi doskonały przykład rozwiązania typu „wszystko w jednym”, które znacznie ułatwia pracę i podnosi jakość wykonywanych usług. Pracownicy warsztatów, którzy mieli już okazję go testować przyznają, że prace poprzedzające lakierowanie jeszcze nigdy nie były tak sprawne i mało uciążliwe.

Więcej informacji: nortonabrasives.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony