Lakiernictwo i blacharstwo

Lakiernictwo i blacharstwo

4 miesiące temu  21.03.2022, ~ Administrator   

Wykrywacz uszkodzeń nadwozia pojazdu - jak to działa?

Chroń swój samochód przed wyłudzeniami. Takim hasłem do zainteresowania produktem Body Guard zachęca jego polski dystrybutor, firma ITALCOM. Urządzenie wspomaga przyjęcie pojazdu na recepcji i proces jej dokumentacji.

- Roszczenia odszkodowawcze (wyłudzenia) są niestety nieodłączną częścią pracy każdego serwisu. Automatyczne przechwytywanie i zapamiętywanie wjeżdżających pojazdów zmieni stresującą dyskusję z klientem w łatwy do rozstrzygnięcia sporu. Jeśli kierowca zgłosi reklamację, to po prostu uruchom portal w chmurze, wprowadź tablicę rejestracyjną lub datę serwisu i przejrzyj zdjęcia i film - zachęcają przedstawiciele firmy.

Opis techniczny

- Pojazdy można wyszukiwać według tablic rejestracyjnych lub daty
- W zależności od częstotliwości wizyt klienta można porównać stan nadwozia w czasie w celu szukania uszkodzeń lub modyfikacji.
- Wszelkie odnotowane uszkodzenia można powiększyć w celu bliższego przyjrzenia się i zapisać jako statyczny obraz do dokumentacji lub wydruku jako dowód w sytuacji sporu.
- Instalacja jest elastyczna i łatwa w realizacji. Kolumna może być zlokalizowana w pobliżu bramy wjazdowej.
- Kamery wieżowe są umieszczane pod odpowiednimi kątami i po bokach wież w celu optymalizacji obrazu i rozpoznawania tablic rejestracyjnych.
- Wymagane jest podłączenie kablowe do internetu i zasilanie 230V 50Hz

Wykrywacz uszkodzeń nadwozia pojazdu będziecie mogli obejrzeć na żywo podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (7-10 kwietnia, 2022). W tym celu odwiedźcie stoisko ITALCOM.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Kamerki Na Slupku 1 2 miesiące temu Co by tu jeszcze wcisnąć???? Mam! Kamerki na słupku, haha!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony