Prawo

Prawo

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator   

Bezpiecznie i bezpłatnie

z Inter Cars S.A.

Inter Cars S.A. rozpoczyna ogólnopolską akcję “Inwazja Bezpieczeństwa”, która skierowana jest do wszystkich użytkowników samochodów.

Przedsięwzięcie to jest kontynuacją wydarzenia, które odbyło się w ubiegłym roku i jest jednocześnie odpowiedzią spółki na szerzenie świadomości o bezpieczeństwie pojazdów, jak również potrzeby okresowych badań technicznych. Na podstawie przeprowadzonych w ubiegłym roku ankiet wynika, że badaniom najczęściej poddawane zostały samochody w przedziale od 3 do 8 lat, a więc były to pojazdy po okresie gwarancyjnym, które z pewnością wymagały i nadal będą wymagać większej dbałości o ich stan techniczny.Akcja przebiega według następującego planu: w wybranych miastach Polski, przy centrach handlowych, Inter Cars S.A. wraz z partnerami akcji rozstawia piękną i okazałą ciężarówkę Kenworth. W jej otoczeniu rozstawiony będzie szoktester, a każdy chętny będzie miał możliwość bezpłatnie przebadać amortyzatory swojego pojazdu. Należy tylko wjechać na odpowiednią platformę, by za chwilę otrzymać gotowy wydruk z informacją o stanie amortyzatorów. Do akcji przyłączyli się także przedstawiciele warsztatów zrzeszonych w sieciach Q-SERVICE i AutoCrew. Zadbają oni o profesjonalne przebadanie aut oraz fachową analizę wyników z szoktestera. Kontroli poddane będą: amortyzatory, stan akumulatorów, oświetlenie, płyny i stan ogumienia.II. edycję inwazji rozpoczęto w Łodzi, a kolejne miasta, w których Inter Cars S.A. zamierza propagować bezpieczeństwo i znaczenie kontroli technicznych, to m.in. Wrocław, Toruń, Gdańsk, Olsztyn, Tychy, Rzeszów, Gorzów, Bielsko-Biała, Częstochowa, Białystok i Kraków.

Organizator: Inter Cars S.A., Q-SERVICE, AutoCrew i Link4. Partnerzy akcji: ATE, Beru, Bosal, Bosch, Brembo, Castrol, Continental, Delphi, Egon von Ruville, Federal Mogul, Filtron, GKN, Hella, Knecht, KYB, Lemfoerder, NGK, Sachs, SKF, Textar, TRW, Valeo.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony