Prawo

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Prawo

3 miesiące temu  19.11.2019, ~ Administrator   

Kasy fiskalne online - specjalna oferta dla czytelników warsztat.pl

To oferta przygotowana tylko i wyłącznie dla czytelników naszego portalu. Wspólnie z dostawcą kas fiskalnych online Farex PRO zachęcamy do zakupu na specjalnych warunkach.

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy lub świadczysz usługi wulkanizacyjne - Twoja działalność została wskazana wśród podmiotów zobowiązanych do wcześniejszej zmiany kasy fiskalnej starego typu na kasę online. Przepisy zobowiązują Cię do rozpoczęcia korzystania z nowej kasy najpóźniej z dniem 1 stycznia 2020. Nie zwlekaj z wymianą zbyt długo! Pamiętaj, że nie możesz prowadzić sprzedaży na urządzeniu starego typu po dniu wskazanym w przepisach. Jeśli wymienisz urządzenia odpowiednio wcześnie (przed datą objęcia obowiązkiem) uzyskasz prawo do zwrotu z Urzędu Skarbowego!

FAREX PRO - KASA ONLINE - TANIEJ Z WARSZTAT.PL

Zakup kasy online nie musi uderzać w kieszeń inwestora! Wystarczy dobrze wybrać. Czytelnicy Warsztat.pl jako jedyni mogą skorzystać ze specjalnej oferty na zakup kasy fiskalnej online, przygotowanej przez EDATA POLSKA (dostawcę kas fiskalnych online Farex PRO) i wybrane punkty jej sieci dealerskiej.

Wystarczy podać hasło WARSZTAT, by zyskać 5% specjalnego rabatu na zakup kasy online FAREX PRO. W akcji promocyjnej dla czytelników Warsztat.pl biorą udział wskazane na mapie, autoryzowane punkty dealerskie.

Kasy online Farex PRO to jedne z najtańszych i najbardziej uniwersalnych propozycji na rynku, które - dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi ceny do jakości i mnogości dostępnych funkcji - szybko stały się bestsellerem w naszej ofercie. Standardowa wersja urządzenia zapewnia komunikację z Internetem przez sieć przewodową i Wi-Fi, natomiast rozszerzona – PRO GSM – dodatkowo przez sieć GPRS. Co istotne – kasy są proste oraz intuicyjne w obsłudze – informuje Krzysztof Murawski, Dyrektor Zarządzający EDATA POLSKA.

Ceny kas Farex PRO zaczynają się już od 1299 zł netto.

ZWROT Z US

Suma odliczana od podatku może stanowić do 90% ceny urządzenia, jednak nie więcej niż 700 zł. Ulgę zyskasz za każde nabywane do ewidencji sprzedaży urządzenie – nie ma ograniczenia, co do ich ilości. Do uzyskania prawa do ulgi niezbędne będzie posiadanie potwierdzenia zakupu (faktura), potwierdzenia płatności (np. wykonania przelewu) oraz raport fiskalny miesięczny.

Jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na zakup kasy Farex PRO 300 (1299 zł netto), to po uzyskaniu zwrotu z US zapłaci za nią tylko 599 zł. Zgłaszając się do wskazanych w artykule punktów dealerskich i podając hasło WARSZTAT, Czytelnik warsztat.pl zyska dodatkowy rabat - aż 5% upustu od ceny rekomendowanej - a koszt zakupu zostanie zredukowany do 534 zł netto. To się po prostu opłaca – dodaje Krzysztof Murawski.

Punkty dilerskie (kliknij, aby powiększyć)

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

 • 15
  ZADOWOLONY
 • 3
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW

Komentarze (13)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ RomeoAlfa 13 2 miesiące temuocena: 100%  Rabat przyznany bez chrząkania :D I spoko serwisant :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Endrju 12 3 miesiące temuocena: 67%  Kupione z rabacikiem! :D
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ TurboDiesel 11 3 miesiące temuocena: 67%  Fajna, normalna i rzeczywiście tania kasa (jak na te online). Dostałem rabat na warsztat, a serwis od siebie dorzucił mi w gratsie modem wifi do kasy. Chwilowo działam po kablu ale wifi się przyda, a tu jest ono w cenie kasy podstawowej więc super.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Łukasz 10 3 miesiące temuocena: 40%  Oferta ciekawa na tyle, że szukając dzis kasy online w Wawie na dzień dobry dostawałem 10% rabatu. Także kto dostał na hasło warsztat 5% to może czuć się doceniony :). Wiele się nasłuchałem i każdy punkt stwierdził, kto normalny kupuje kasę skoro mając program to jedynym słusznym zakupem jest tylko drukarka fiskalna.
  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • ~ Stary Gumiarz 9 3 miesiące temuocena: 50%  Ja za ELZAB MINI Online z modułem LAN zapłaciłem 1600zł brutto. Nie musze sie martwic kartami sim tylko jestem wpiety bezpośrednio kablem pod internet. Działam juz na niej od 1 listopada.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Mihinio 8 3 miesiące temuocena: 64%  Dzisiaj kupione w Wawie. Rabat od razu po info ze na hasło warsztat wpadł. Kasa bardzo spoko.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Rafał 7 3 miesiące temuocena: 58%  Akurat ja nam już od prawie miesiąca ten model PRO300 w wersji z kartą GSM i szczerze polecam. Mój serwisant namówił mnie na te wersje i jakaś kartę roamingowa co działa wszędzie i u każdego operatora. I uważam, ze hak ktoś nie chce się wystawiać do skarbówki ze mu kasa paragonów nie wysyła i nie ma łączności to takie rozwiązanie jest najlepsze. Jak ktoś pisze ze mu szkoda na internet 10 złotych miesięcznie to żal czytać. Tyle to kosztuje kawa na stacji BP. A ja jestem zadowolony i mam święty spokój.
  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • ~ Tomasz 6 3 miesiące temuocena: 36%  Kolega Rafał pisze chyba o innym modelu bo jak narazie to Wifi po USB w kasach Pro to dopiero plany. I w dodatku pewnie oczernia kolege że go nasłał inny producent. A właśnie że kolega Szymon pisze prawdę aby wybrać model który będzie bezproblemowy i nie obarczony opłatami rocznymi za abonament GPRS. Oferta jest obecnie bardzo szeroka. Czemu nikt nie napisał, że jeszcze niedawno Pro były w cenie 1499 zł i nikt tego sprzętu nie kupował. Bo wielu rozmowach Edata Polska postanowiła dokonać korekty cenowej do obecnego poziomu. Nasuwa się pytanie czy rzeczywiście jest to kasa fiskalna PRO?! Oceńcie sami. Ja tylko podpowiem, żeby się 3 razy zastanowić a jak ktoś podejmie decyzję na Tak to niech się jeszcze dodatkowo 3 razy zastanowi.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Serwisant 5 3 miesiące temuocena: 36%  Panowie PRO300 NIE OBSŁUGUJE WIFI - jest taka opcja w planie, ale nie wiadomo kiedy będzie działała. Przed zakupem niech każdy sprawdzi działanie kasy u sprzedawcy i dobrze zastanowi się nad wyborem urządzenia.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Rafał 4 3 miesiące temuocena: 82%  NIe wiem Szymon, który producent cie nasłał, ale jako człowiek z branzy i sprzedawca wszystkich kas online wszystkich producentow zapewniam Cie, ze nie ma obecnie na rynku tanszej kasy online z komunikacja po kablu i WiFi przez USB niz pro300, a cena 1299 dotyczy tego wlasnie rozwiazania. Wiec o czym Ty mowisz? :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Szymon 3 3 miesiące temuocena: 20%  Panowie coś słabo liczycie, doliczcie sobie koszt karty SIM którą trzeba opłacać co roku za ponad sto zł. Są oferty kas w podobnych pieniądzach co Pro ale już w cenie z opłaconymi kartami SIM na lata (zero kosztów później). Kolega Kristian chyba nie sprawdził ofert inych firm.
  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • ~ Janek 2 3 miesiące temuocena: 73%  przeglądałem wiele ofert, ale te Pro wychodzą najkorzystniej cenowo a jeszcze teraz z tym dodatkowym rabatem to już całkiem najlepsza propozycja na rynku dobrze że ktoś myśli o właścicielach warsztatów i zabiega o lepsze cenowe oferty dla nas
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Krystian 1 3 miesiące temuocena: 73%  W końcu jakaś super oferta dla właścicieli warsztatów! Dzięki Warsztat.pl!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony