ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Prawo

Prawo

ponad rok temu  19.01.2018, ~ Administrator   

Polska Izba Motoryzacji zrzesza rzeczoznawców

W Polskiej Izbie Motoryzacji ruszył projekt związany z rzeczoznawcami samochodowymi. W ramach Sekcji Rzeczoznawców Samochodowych PIM tworzona jest nowoczesna płaszczyzna integrująca całe środowisko niezależnych rzeczoznawców samochodowych. Izba zachęca rzeczoznawców do członkostwa i rejestracji.

Wśród założeń nowego projektu są m.in. dążenie do umocowania w prawie i procesach roli niezależnego rzeczoznawcy, stworzenie jednolitego programu certyfikacji oraz szkoleń dla rzeczoznawców samochodowych, wypracowanie merytorycznego systemu przygotowania do aktualnych potrzeb rynkowych i wyzwań związanych z nowymi technologiami dla zawodu niezależnego rzeczoznawcy samochodowego.

Potencjalne korzyści dla rzeczoznawców z nowej sekcji to: promocja elitarnej grupy ekspertów i rzeczoznawców samochodowych, portfel nowych usług eksperckich dedykowanych do aktualnych potrzeb rynkowych, możliwość rozwoju jednolitej strategii branży oraz wspierania form szkoleniowych wpływających na podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji środowiska rzeczoznawców, platforma wymiany doświadczeń i udział ekspertów branżowych z dziedzin nauk technicznych.

Skorzystać mają też klienci, którzy zyskają nowoczesną formułę dostępu do elitarnej grupy ekspertów i rzeczoznawców samochodowych o potwierdzonych kwalifikacjach zawodowych oraz możliwość szybkiego reagowania na aktualne potrzeby rynkowe np.: profesjonalne usługi eksperckie podlegające komisyjnej weryfikacji.

www.rzeczoznawcypim.pl

Kontakt:
Sekcja Rzeczoznawców
Polska Izba Motoryzacji
e-mail: sekretariat@pim.org.pl
tel. +48 22 845 01 40

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony