Klimatyzacja

Klimatyzacja

11 miesięcy temu  14.06.2017, ~ Administrator   

Delphi: nowy katalog klimatyzacji

Firma Delphi Product & Service Solutions (DPSS) wydała nowy katalog klimatyzacji i układu chłodzenia silnika na rok 2017 (numer publikacji S211/15), który zawiera szczegółowe informacje na temat elementów klimatyzacji i układu chłodzenia silnika oferowanych przez Delphi dla popularnych modeli pojazdów w Europie i Azji, obejmując ponad 1500 numerów katalogowych przeznaczonych do ponad 26 tys. zastosowań (marka/model/pojemność silnika).

Co więcej, katalog zawiera informacje o ponad 165 nowych numerach części, zapewniając dodatkowe wsparcie w nadchodzącym sezonie. Rozszerzona oferta obejmuje m.in. kabinowe filtry powietrza, sprężarki oraz skraplacze do popularnych modeli, takich jak Audi A3 (2012>), BMW 4 Series (2014>), Ford Fiesta (2012>), Mercedes A Class (2014>), czy Seat Ateca (2016>).

Katalog przedstawia także najnowsze technologie klimatyzacji samochodowej, zapewniające szybką i przyjazną dla środowiska wydajność chłodzenia. Części te oferują zmniejszone zużycie paliwa, redukcję emisji spalin, szybsze działanie i zwiększone bezpieczeństwo osób znajdujących się w pojeździe.

Katalog obejmuje nowości, pełne informacje o zastosowaniach wraz ze zdjęciami produktów i numerami OE, pozwalające na właściwy dobór poszukiwanych części. Pełną ofertę można znaleźć w TecDoc, dla którego Delphi jest certyfikowanym dostawcą danych "Klasy A", jak również w internetowym katalogu Delphi, delphicat.com.

W ramach przygotowań do sezonu Delphi opracowało szereg nowych materiałów marketingowych w celu udostępnienia swoim klientom narzędzi i wiedzy specjalistycznej, by mogli oni w pełni skorzystać z tego szybko rozwijającego się segmentu rynku.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ kropek 1 10 miesięcy temu To sie akurat przyda bo idzie wiosna to i klienci sie biorą za naprawe klimatyzacji a zamienniki z delphi mają to do siebie że są wytrzymalsze od najtańszej chińszczyzny wiec i klienci to doceniaja
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony