Klimatyzacja

temat miesiąca

Nowości produktowe

Części i regeneracja

Klimatyzacja

10 miesięcy temu  09.04.2019, ~ Administrator   

Delphi Technologies: 900 nowych zastosowań do oferty klimatyzacji

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji OE, nowa oferta części Delphi Technologies do układów klimatyzacji (A/C) wyposażona została w najnowsze technologie gwarantujące wysoką jakość i niezawodność napraw.

Stale rosnąca liczba pojazdów na drogach oraz wzrost oczekiwań użytkowników odnośnie komfortu i lepszej jakości powietrza wewnątrz samochodów są przyczyną nieustannego zainteresowania podzespołami klimatyzacji. Wyprzedzając potrzeby rynku i wykorzystując swoje doświadczenie w OE, firma Delphi Technologies w ostatnim czasie wprowadziła do oferty ponad 50 nowych części, pasujących do ponad 900 zastosowań. Rozszerzenie obejmuje najnowsze technologie, szkolenia w standardzie OE, narzędzia diagnostyczne i dostęp do informacji technicznych. Wszystkie elementy oferty cechują się najwyższą jakością i konkurencyjnymi cenami, dzięki czemu profesjonaliści rynku Aftermarket mogą mnożyć zyski, aktywnie obsługując rosnący segment A/C.

Oferując m.in. sprężarki, skraplacze, zawory rozprężne i filtry kabinowe do popularnych pojazdów, takich jak Audi Q2, Seat Ateca i Peugeot 3008, rozszerzony asortyment Delphi Technologies obejmuje już ponad 1370 numerów części i prawie 25 000 zastosowań (marka/model/silnik). Pełny wybór części – jeden z największych i najbardziej kompleksowych w branży – można znaleźć w katalogu online, delphicat.com, dokumentacji TecDoc oraz nowej wersji drukowanej katalogu (numer publikacji DTCZ102A).

Wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi normami OE podzespoły A/C bazują na najnowszych technologiach w ten sposób, by zapewnić oszczędność paliwa, redukcję emisji spalin i szybsze uzyskanie komfortowej temperatury wewnątrz pojazdu. Wraz z rozwiązaniem diagnostycznym DS, szkoleniami obejmującymi certyfikację f-gazów i informacjami technicznymi, asortyment klimatyzacji Delphi Technologies jest źródłem części, narzędzi i know-how, które są potrzebne warsztatom samochodowym do oferowania wysokojakościowego, rentownego serwisu klimatyzacji i do zachowania długoterminowej lojalności klientów. Organizując odpowiedni poziom zapasów już teraz, dystrybutorzy i warsztaty mogą zapewnić sobie dobrą pozycję do wykorzystania dodatkowych możliwości sprzedaży, które przyniesie nadchodzący sezon letni.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Maniek 1 10 miesięcy temu Fakt ich rozwiązania do klimatyzacji dają rade, często zamawiam do siebie na warsztat.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony