Reklama

Klimatyzacja

temat miesiąca

Klimatyzacja

12 miesięcy temu  23.05.2017, ~ Administrator   

Dezynfekcja układów klimatyzacji [TEMAT MIESIĄCA]

Świeże i zdrowe powietrze w klimatyzowanym samochodzie? Jest to możliwe z produktami serii Viro Normfest. Poniżej przedstawimy serię produktów. Ich aplikacja jest prosta i szybka - to duża oszczędność czasu i kosztów dla klientów. A na fotografii powyżej zachęcamy do przypomnienia sobie - jak zbudowany jest układ klimatyzacji.

Viro One Shot Plus

Pierwszy produkt to Viro One Shot Plus - do okazjonalnej, szybkiej i higienicznej dezynfekcji układu klimatyzacji. Zalety tego produktu to automatyczna aplikacja. Obieg powietrza zapewnia dokładną aplikację produktu w kanałach wentylacyjnych. Zapobiega reakcjom alergicznym i pozostawia przyjemny zapach. Zawartość puszki wystarcza na jednorazowe oczyszanie układu.

Viro Air Fresh Plus

To wysoka skuteczność bezpośrednio w kanałach wentylacyjnych. Aplikacja odbywa się bezpośrednio do kanałów wentylacyjnych za pomocą rurki kapilarnej. Zawartość opakowania wysatrcza na dezynfekcję około 3 układów klimatyzacji. Niezwykle długotrwała dezynfekcja w połączeniu z Viro Vaporizer.

Viro Vaporizer

Ten produkt stosuje się bezpośrednio na parownik. Pozwala dotrzeć do żeberek parownika, zapewnia płukanie pod wysokim ciśnieniem, zabija zarazki, bakterie i pleśń; zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Zapewnia zdrowe i przyjemne powietrze wewnątrz pojazdu, zawiera przewód aplikacyjny o długości 60 cm z dyszą rotującą. Zawartość jest wystarczająca dla jednej aplikacji.

Do głównych zalet serii produktów Normfest Viro poza wspomniaą wcześniej prostą i szybką aplikacją zaliczyć można:

- 100% dezynfekcja zgodnie z Dyrektywą o Biocydach (testowana przez niezależny instytut)

- Połączenie alkoholu i wysokiego ciśnienia zapewnia doskonałe dotarcie do wszystkich zakamarków wewnętrznych i kanałów wentylacyjnych (konkurencyjne środki do czyszczenia na bazie piany nie przechodzą prawidłowo przez system klimatyzacji i nie docierają do każdej szczeliny na przykład żeber chłodzących parownika)

- Zapewnia zdrowe i przyjemne zapachowe powietrze wewnątrz pojazdu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 4
  ZASKOCZONY
 • 3
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ rocky 1 11 miesięcy temu Ja 2 tyg. temu robiłem przegląd i dezynfekcję klimy za stówkę w swojej fieście, do końca czerwca jest zdaje się promocja w aso. Wygodnie zresztą, bo można się umówić online na dowolny serwis.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony