Klimatyzacja

Klimatyzacja

ponad rok temu  24.07.2019, ~ Administrator   

HC-CARGO informuje o kolejnych promocjach

Idzie druga fala upałów, a wraz z nią nowy prezent powitalny za zakupy A/C w HC-CARGO - ładowarka USB z sześcioma wejściami. Firma informuje też o trzech promocjach.

Nowy prezent powitalny

Jeśli nie kupowałeś jeszcze w tym roku klimatyzacji w HC-CARGO, czeka na Ciebie PREZENT POWITALNY za pierwsze zakupy z A/C powyżej 150 zł netto! W związku z dużą popularnością akcji, firma wprowadziła nowy prezent w postaci ŁADOWARKI 6 WEJŚĆ USB. Zacznij zamawiać A/C na www.hc-cargo.pl i w uwagach do zamówienia wpisz hasło „PIERWSZY”.

Olej PAG za 1 zł do dowolnego kompresora!

Kup dowolny kompresor z oferty elementów klimatyzacji w HC-CARGO, a olej otrzymasz za symboliczną złotówkę. Do każdego kompresora HC-CARGO dokłada olej 253581 - PAG 100 - 1234yf 237 ml za 1 zł. Zamów kompresor na www.hc-cargo.pl i wpisz w uwagach hasło „OLEJ”.

* Promocja dotyczy wybranego oleju, tym samym olej może nie być dopasowany do zakupionego kompresora.

Super prezent - myjka ciśnieniowa za cały zestaw a/c!

Wystarczy, że do końca sierpnia kupisz cały zestaw A/C, a otrzymasz myjkę ciśnieniową lub wiertarko-wkrętarkę BOSCH. W skład zestawu wchodzą: SPRĘŻARKA, OPORNIK DMUCHAWY, OLEJ 946 ML, DMUCHAWA, CZUJNIK CIŚNIENIA, SKRAPLACZ, ZAWÓR ROZPRĘŻNY, OSUSZACZ. Uzbieraj zestaw, a na koniec sezonu zgarnij wybraną nagrodę. Jeśli spełnisz warunki promocji poinformuj firmę o tym, wpisując w uwagach do zamówienia hasło „CAŁE A/C”.

Promocje łączą się!

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

HC-CARGO informuje o kolejnych promocjach
HC-CARGO informuje o kolejnych promocjach

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony