Klimatyzacja

Klimatyzacja

11 miesięcy temu  01.07.2019, ~ Administrator   

HC-CARGO informuje o promocjach związanych z serwisem klimatyzacji

Prezent powitalny, olej za symboliczną złotówkę oraz superprezent - myjka ciśnieniowa lub wiertarko-wkrętarka. O trzech nagrodach w trzech różnych promocjach informuje HC-CARGO.

Power Bank jako prezent powitalny

Na tych, którzy w tym roku nie kupowali jeszcze klimatyzacji w HC-CARGO czeka PREZENT POWITALNY za pierwsze zakupy z A/C powyżej 150 zł! Zacznij zamawiać A/C na www.hc-cargo.pl i w uwagach do zamówienia wpisz hasło „PIERWSZY”.

Olej PAG 100 – 1234yf za 1 zł !

Kup dowolny kompresor z oferty elementów klimatyzacji w HC-CARGO, a olej otrzymasz za symboliczną złotówkę.Wiadomo, że w warsztacie przydadzą się dodatkowe butelki oleju. Do każdego kompresora HC-CARGO dokłada Olej 253581 - PAG 100 - 1234yf 237 ml za 1 zł. Zamów kompresor na www.hc-cargo.pl i wpisz w uwagach „OLEJ”.

* Promocja dotyczy wybranego oleju, tym samym olej może nie być dopasowany do zakupionego kompresora.

Wystarczy, że do końca sierpnia w swoich zakupach uzbierasz cały zestaw A/C, a otrzymasz myjkę ciśnieniową lub wiertarko-wkrętarkę BOSCH.

W skład zestawu wchodzą: SPRĘŻARKA, OPORNIK DMUCHAWY, OLEJ 946 ML, DMUCHAWA, CZUJNIK CIŚNIENIA, SKRAPLACZ, ZAWÓR ROZPRĘŻNY, OSUSZACZ. Już dziś kupuj A/C w HC-CARGO, a na koniec sezonu zgarnij wybraną nagrodę. Jeśli spełnisz warunki promocji poinformuj o tym wpisując w uwagach do zamówienia HASŁO CAŁE A/C. Promocja łączy się z innymi. Kupuj z korzyścią!!!

(załączone zdjęcia produktów są fotografiami poglądowymi)

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony