Klimatyzacja

Klimatyzacja

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator   

Katalizatory dla każdego
Od ponad 10 lat firma AWG Polonez zajmuje się produkcją wysokiej jakości katalizatorów do samochodów osobowych. Oferta firmy obejmuje katalizatory z wkładami ceramicznymi i metalowymi, znajdujące zastosowanie w samochodach z silnikami benzynowymi i diesla. Produkty AWG Polonez spełniają normy emisji spalin EURO 2, EURO 3 i EURO 4. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 200 modeli katalizatorów uniwersalnych oraz dedykowanych do konkretnych modeli samochodów. Firma wykazuje się dynamiką w reakcji na potrzeby swoich klientów, a oferta jest sukcesywnie rozszerzana.

13904 left
Bloki metalowe produkcji AWG Polonez mają zastosowanie także w produkcji katalizatorów do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz pojazdów specjalnych.

Firma stara się regularnie uczestniczyć w ważniejszych wydarzeniach branżowych. Do 2007 r. uczestniczyła jako wystawca w Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Z kolei w roku 2010 r. brała udział w targach AUTOMECHANIKA we Frankfurcie, a w czerwcu 2011 r. w targach AUTOMECHANIKA w Dubaju. Pozwala to firmie na powiększanie listy swoich odbiorców.

Dobre przygotowanie technologiczne, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, na co dowodem jest dostarczanie przez firmę katalizatorów na linie pierszomontażowe.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów jest uzyskanie w 2004 r. Certyfikatu ISO 9001:2008 w dziedzinie projektowania i produkcji katalizatorów. W 2008 r. firma uzyskała również dla kilku swoich wyrobów homologację europejską (E 24), która ułatwia ich dystrybucję szczególnie na wymagającym rynku Europy Zachodniej.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony