Reklama

Klimatyzacja

Klimatyzacja

9 miesięcy temu  17.07.2017, ~ Administrator   

Skraplacze Kraft Automotive już w sprzedaży

Marka Kraft Automotive z początkiem lata poszerzyła z swoją ofertę w zakresie układu chłodzenia o skraplacze klimatyzacji. Nowy asortyment został wprowadzony w celu uzupełnienia ważnej grupy produktowej, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Atuty skraplaczy Kraft Automotive:

 • Odporność na korozję konstrukcja aluminiowa

 • Lekkość i wytrzymałość

 • Jakość porównywalna do części OE

Oferta skraplaczy Kraft Automotive obejmuje obecnie kilkadziesiąt referencji i będzie stale rozbudowywana.

Wprowadzenie tej kategorii produktów pod marką Kraft Automotive jest kolejnym przykładem dynamicznego rozwoju tej marki w firmie Inter-Team. To także wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy oczekują produktu w bardzo dobrej cenie, a zarazem dobrej i sprawdzonej jakości, mówi Małgorzata Smakosz, Brand Manager marki Kraft Automotive.

Elementy układu chłodzenia Kraft Automotive wytwarzane są według najwyższych standardów jakościowych i podlegają rygorystycznym kontrolom jakościowym. Powtarzalna charakterystyka dostarczanych produktów gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystkie produkty pakowane są w jednolite, trwałe opakowania, zapewniające ich ochronę przed uszkodzeniem podczas transportu i ułatwiające jego magazynowanie.

Skraplacz - inaczej kondenser lub chłodnica klimatyzacji to element, którego zadaniem jest schłodzenie czynnika w układzie klimatyzacji. Przepływający przez nie czynnik w postaci gazu ulega kondensacji /skropleniu w wyniku czego oddaje część ciepła i schłodzony, już jako ciecz wraca do układu. W celu zapewnienia jak najlepszych parametrów wymiany cieplnej, rdzenie skraplaczy Kraft Automotive wykonane są z aluminium, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Pełna oferta produktów Kraft Automotive jest dostępna w sieci sprzedaży firmy Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych.

Obecna od ponad 10 lat na rynku marka Kraft Automotive to wysokiej jakości części zamienne, oleje i płyny eksploatacyjne przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych. Oferta jest dostosowana do potrzeb rynku i pokrywa wszystkie kluczowe grupy asortymentowe na rynku motoryzacyjnym.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony