Reklama

Klimatyzacja

Części i regeneracja

Wydarzenia

Klimatyzacja

11 miesięcy temu  01.06.2017, ~ Administrator   

Valeo: obowiązkowy punkt na targach ProfiAuto Show

Rozbudowane stoisko multispecjalisty będzie wypełnione premierami i ciekawostkami przygotowanymi specjalnie dla mechaników. Dlatego warto odwiedzić Valeo wybierając się na ProfiAuto Show w Katowicach.
Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 3-4 czerwca. Impreza organizowana jest już po raz trzeci w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego, położonej tuż obok katowickiego Spodka.

Jak zawsze, stoisko Valeo będzie wyróżniać się rozmiarem i indywidualną zabudową, ale to tylko tło dla najważniejszych atrakcji:

TechCare – najwyższej jakości praktyczne szkolenia Valeo. Przyjdź, zobacz, posłuchaj – a potem sprawdź, gdzie możesz wziąć udział w pełnej sesji szkoleniowej prowadzonej przez ekspertów Valeo z wykorzystaniem specjalnie przygotowanego samochodu demonstracyjnego. Trenerzy Valeo TechCare odpowiedzą też na każde pytanie.

MyValeoParts – aplikacja mobilna Valeo, która jest najlepszym i najszybszym sposobem wyszukiwania potrzebnych części zamiennych. Można tego dokonać poprzez podanie numeru referencji, typu pojazdu lub zeskanowanego kodu kreskowego produktu przy użyciu kamery smartfona. 

Wycieraczki HydroConnectTM – po raz pierwszy na targach w Polsce będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązanie Valeo. HydroConnectTM to gama płaskich wycieraczek klasy premium z innowacyjnym rozwiązaniem Multiconnection zarówno w wycieraczkach przednich jak i tylnych.

Dwumasowe koła zamachowe – warto zobaczyć nowatorskie rozwiązania dwumasowych kół zamachowych. Z punktu widzenia mechanika istotny będzie też „Full Pack” – czyli zestaw koła dwumasowego ze sprzęgłem i wysprzęglikiem. Wszystko w jednym pudełku, bez ryzyka błędu w doborze niewłaściwej referencji – dla sprawnej wymiany i długotrwałego efektu.

Gama stacji do obsługi klimatyzacji ClimFill – liczba samochodów wyposażonych w klimatyzację rośnie w Polsce lawinowo. Zatem warsztat, który nie ma możliwości fachowej obsługi układu klimatyzacji, będzie tracił najlepszych klientów. Stacje Valeo ClimFill są w pełni automatyczne – wystarczy je podłączyć, wybrać w menu odpowiednią markę i model samochodu, a urządzenie samo wykona pełen cykl obsługi.

Skraplacz klimatyzacji chłodzony cieczą – prosto z hybrydowych limuzyn BMW, najnowsze rozwiązanie Valeo – dowód na to, że inżynierowie multispecjalisty każdego dnia pracują nad przyszłością motoryzacji.

Targi ProfiAuto Show można odwiedzić w sobotę, w godzinach 10.00 - 18.00, a w niedzielę między 10.00 a 16.00. Cały zespół Valeo Service Eastern Europe serdecznie zaprasza na stoisko.

Tagi: Valeo, ProfiAuto,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony