Reklama

Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

ponad rok temu  10.05.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

BAHCO – marka najlepszych narzędzi dla motoryzacji
Strona 1 z 2

Bahco

Profesjonaliści z branż motoryzacji i transportu, w tym serwis i naprawa samochodów, motocykli, ciężarówek i pojazdów ciężkich otrzymują specjalne oferty produktów pomagające im uzyskać lepsze wyniki każdego zadania dotyczącego ich pracy. W środowiskach gdzie główną rolę odgrywają szybkość, trwałość, wytrzymałość lub specjalne wymogi pojazdu, Bahco oferuje rozwiązania specjalne, od cięcia po skręcanie, od prostego klucza po skomplikowane zestawy narzędzi oraz od lekkiego wyposażenia warsztatowego po narzędzia pneumatyczne dużej mocy.

ERGO 

Jeżeli narzędzie ręczne ma być ergonomiczne to musi pasować do zadania, użytkownika oraz środowiska. To właśnie te trzy czynniki stanowią klucz do stworzenia wyrobu ERGO. Narzędzie ergonomiczne projektuje się tak, aby pasowało do ludzkiej ręki, wymagało użycia jak najmniejszej siły uchwytu i umożliwiało okresowy relaks mięśni dłoni redukując ryzyko ich zmęczenia. Mechanizmy blokujące i nastawcze muszą być bezpieczne i łatwe w użyciu, zmniejszać ryzyko urazu oraz niewygodnej pozycji ręki. Naprężenie stykowe oraz uślizg eliminuje się przez właściwy dobór materiału i konstrukcji uchwytu. Uchwyt jest najważniejszy, ponieważ zapewnia niezbędne sprzężenie czuciowe umożliwiające dokładną, precyzyjną i optymalną kontrolę narzędzia, a został zaprojektowany tak, że redukuje drgania przenoszone na rękę i ramię

Asortyment

Bahco oferuje szeroką gamę narzędzi i wyposażenia do serwisu i naprawy samochodów osobowych i ciężarowych. Asortyment jest co roku rozszerzany, w szczególności o narzędzia do konkretnych zadań jak boostery, testery i ładowarki do akumulatorów, narzędzia hydrauliczne, a także narzędzia do silników produkowane przez wytwórców samochodów.

Najważniejsze grupy narzędzi dla motoryzacji:

Narzędzia do silnika

Podstawowe narzędzia do naprawy silnika włącznie z zestawami do ustawiania rozrządu, narzędzia do świec iskrowych i żarowych, narzędzia do pierścieni tłokowych i układu wydechowego, a także specjalne nasadki i bity do innych różnych części silnika.

Narzędzia do skrzyni biegów i kół Specjalne nasadki do użycia z pneumatyką do samochodów osobowych i ciężarowych, drążki skrętne do prawidłowego aplikowania momentu, klucze do kół i narzędzia do ściągania opon.

Narzędzia do serwisu olejowego

Oferta obejmuje odsysacze oleju, misy i zbiorniki do oleju, oraz również rozmaite narzędzia i klucze do odkręcania filtrów olejowych.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony