Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

2 miesiące temu  10.05.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

BAHCO – marka najlepszych narzędzi dla motoryzacji
Strona 2 z 2

Narzędzia do systemów hamulcowych

W skład tych narzędzi wchodzą pneumatyczne zaciski do hamulców, zestaw do zmiany klocków hamulcowych, a także sprzęt do testowania i odpowietrzania układu hamulcowego.

Wyposażenie warsztatowe

Wyposażenie takie jak tester reflektorów, odkurzacz pneumatyczny oraz inne niezbędne narzędzia.

Boostery bateryjne

Pełen zakres najwyższej jakości boosterów zaprojektowanych dla samochodów osobowych i ciężarowych, nawet z najbardziej rozładowanymi akumulatorami.

Testery akumulatorów

Testery akumulatorów bez lub z drukarką, do zastosowań z akumulatorami 6V i 12V.

Testery elektryczne

Szeroka gama testerów do samochodów osobowych i ciężarowych z wieloma różnymi wtyczkami, pamięcią  pomiaru, zabezpieczeniami, w tym testery sondy lambda oraz pilotów zdalnego otwierania zamków.

Narzędzia do napraw blacharskich

Narzędzia do naprawy nadwozia, w tym do napraw szyb.

Narzędzia do obsługi zawieszeń

Ten asortyment zawiera zaciski do sprężyn i ich akcesoria, a także uniwersalny zestaw do kolumn McPhersona.

Podnośniki

Bahco ma w swojej ofercie szeroki asortyment narzędzi do podnoszenia, w tym hydraulicznych do wszystkich typów pojazdów, silników i innych ciężkich części. Składane żurawie, podnośniki do skrzyń biegów i silników, podnośniki na kółkach, podnośniki butelkowe i podnośniki pneumatyczne do szybkiego podniesienia samochodu, a także podpórki regulowane do prac serwisowych. Oprócz tego asortyment zawiera także inne narzędzia jak hydrauliczne wózki transportowe i zestawy do prac blacharskich.

Narzędzia pneumatyczne

Bahco oferuje szeroki zakres narzędzi pneumatycznych zaprojektowanych i stworzonych, aby spełniały najwyższe standardy na rynku. Asortyment pełen innowacji i najwyższej jakości, odpowiedniej do najtrudniejszych zadań i do najbardziej precyzyjnych prac, od najmniejszych aut osobowych do największych aut ciężarówych.

Wózki narzędziowe

Ponieważ  wysokiej jakości narzędzia zasługują na przechowywanie w odpowiednich warunkach, Bahco ma w swojej ofercie asortyment zapewniający trwałe ich magazynowanie, pasujący do większości obszarów zastosowań. Nasze wózki narzędziowe sprawiają, że narzędzia są jednocześnie i łatwo dostępne do użycia i dobrze przechowywane, zabezpieczone i chronione po pracy.

Już od maja nowa akcja promocyjna na wózki BAHCO PROFESSIONAL z konkursem GOLDEN TICKET, gdzie główną wygraną jest pobyt na torze wyścigowym w Madrycie w Hiszpanii. Wygraj niezłą przejażdżkę ! 

www.bahco.com
www.bahco-auto.pl 

Na stronie internetowej Bahco można uzyskać najbardziej aktualne informacje o narzędziach i firmie. Można pobrać wersję PDF ulotek technicznych oraz najbardziej aktualne informacje o bieżącym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony