ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

11 miesięcy temu  25.10.2018, ~ Administrator   

EcoPro - gama lamp roboczych Philips

Modele lamp roboczych LED z linii EcoPro wyróżniają się wieloma parametrami podnoszącymi komfort pracy mechanika samochodowego. Linia lamp roboczych Philips EcoPro składa się z trzech modeli: EcoPro20, EcoPro40 i EcoPro50. Kolejne symbole oznaczają nie tylko różne parametry, ale też odmienne konstrukcje obudowy i mocowania.

EcoPro20 można nazwać kieszonkową latarką. Cztery diody LED o łącznej mocy 2 W emitują światło o strumieniu 220 lumenów. Ruchoma podstawa, którą wyposażono dodatkowo w magnes do stabilnego zamocowania pozwala na regulację lampy w zakresie 180 stopni. Składany uchwyt umożliwia jej zawieszenie i pełen obrót wokół własnej osi. Lampa EcoPro20 ładowana jest za pomocą micro-USB, a jej maksymalny czas pracy wynosi 3,5 godziny.

Drugi model – EcoPro40 – lampa inspekcyjna, której źródło światła składa się z sześciu diod LED o łącznej mocy 3 W, które można wykorzystywać w dwóch trybach - normalnym (300 lm) i eco (100 lm). W obudowie lampy umieszczono dwa typy mocowania - za pomocą magnesu i obracanego o 360 stopni haczyka. Model EcoPro40 można ładować poprzez port micro-USB. Czas pracy wynosi do trzech godzin, przełączenie na tryb eco przedłuża działanie o kolejne pięć godzin.

Ostatnią pozycją w nowej linii lamp roboczych Philips jest EcoPro50. Tutaj dla odmiany zastosowano tylko jedną diodę LED, ale o wartości aż tysiąca lumenów (10 W). W zależności od potrzeb można też skorzystać z trybu eco (500 lm/5 W). Czas pracy baterii wynosi odpowiednio trzy i sześć godzin. Pełne naładowanie zajmuje pięć godzin, lampa ma wbudowaną funkcję power banku. Obudowa lampy EcoPro zawiera magnes mocujący oraz rączkę o zmiennym kącie ustawienia.

Modele z linii EcoPro, podobnie jak wszystkie lampy robocze Philips, są zabezpieczone przed specyficznymi warunkami pracy w warsztacie, jak pył, smary, płyny i inne zanieczyszczenia. Ich obudowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na przypadkowe uderzenia lub upadek na podłogę (modele EcoPro20 i EcoPro40 mają stopień ochrony IK07, model EcoPro50 IK08).

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony