ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

ponad rok temu  07.02.2018, ~ Administrator   

Innowacje w narzędziach bezprzewodowych

Kategoria M12, fot. Milwaukee

W Kopenhadze odbyło się spotkanie partnerów handlowych marki Milwaukee®, dostawcy elektronarzędzi. Zaprezentowano innowacyjne portfolio marki, które ma zmienić rynek narzędzi bezprzewodowych.

Konferencja Milwaukee® to coroczne wydarzenie, które zrzesza pracowników oraz firmy dystrybuujące sprzęt marki na polskim rynku. 

- Strategią marki jest opracowywanie nowych rozwiązań opartych na dodatkowych funkcjach, wszechstronności, znakomitej ergonomii oraz najwyższej trwałości. Milwaukee Polska ma ogromny potencjał, który z roku na rok uwydatniają wyniki sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt spełniał oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów. Stale usprawniamy nowo powstały centralny serwis naszych urządzeń, dbamy o jakość usług i poszerzamy rynki zbytu dzięki nowym środkom promocji i dystrybucji – powiedział Mariusz Czajkowski, Regional Marketing and Training Manager-Milwaukee/Region CEE

M12 przyszłością marki Milwaukee

To 120 narzędzi o akumulatorach 18V M18 i ponad 70 pozycji z platformy 12V M12 sprawiło, że Milwaukee® stała się najszybciej rozwijącym producentem elektronarzędzi na świecie. W 2018 roku marka zamierza kontynuować rozwój kategorii M12, poszerzając ją o szeroki wybór rozwiązań produktowych dla użytkowników końcowych. Innowacje dotyczące linii M12 zaplanowane na 2018 będą się opierały na bardziej kompaktowych, lżejszych i wydajniejszych urządzeniach. Do tego grona mozna zaliczyć nowe, mniejsze o 13 mm, wiertarko-wkrętarki M12 z technologią FUEL, zakrętarkę udarową M12FUEL ¼” Hex, akumulatorowe „grzechotki”, które w znaczący sposób usprawniają pracę mechanikom samochodowym czy akumulatorowa lutownica, która w ciągu kilku sekund nagrzewa się do 400oC.

Nowe produkty z kategorii M12 od Milwaukee® to połączenie wydajności większych narzędzi z rozmiarem i mobilnością tradycyjnych narzędzi ręcznych. Ich celem jest dostarczanie użytkownikom urządzeń o odpowiedniej mocy i szerokiej gamie zastosowań, dla których większość konkurentów proponuje jedyne sprzęt 18V. W zależności od zadania lub etapu pracy, innowacyjne produkty M12 będą porównywalnym a nawet podstawowym rozwiązaniem dla specjalistów z branży instalacyjnej, elektrycznej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz naprawy pojazdów, którzy pragnąć wykonać więcej pracy, nosząc mniej.

Oprócz kategorii M12, w tym sezonie marka koncentruje się na akcesoriach oraz zastosowaniu przełomowych innowacji np. węglikowych brzeszczotach AX Torch, piłach walcowych czy poziomicach do betonów 3 w 1 REDSTICK™. Nowością będzie również modułowy system przechowywania PACKOUT™, który z pewnością zaskoczy konkurencję.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ bexa 1 11 miesięcy temu Pracuje na mill już jakiś czas u znajomego na warsztacie i bardzo chwale sobie te narzędzia polecam :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony