Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

Budowa warsztatu od A do Z

ponad rok temu  13.05.2019, ~ Administrator   

KS Tools: klucz udarowy a zdrowie mechanika...

Praca w warsztacie nie jest lekka fizycznie. Schylanie się, dźwiganie ciężkich części i skręcanie szyi są jej częścią. Fakt, że wkrętak udarowy nie jest lekki, nie czyni tego łatwiejszym. KS Tools opracował bardzo mocny klucz udarowy, który dba również o plecy użytkownika - miniMONSTER xtreme light. Klucz ten otrzymał rekomendację Aktion Gesunder Rücken (kampania "Zdrowe plecy") za swoją lekkość, która idzie w parze z olbrzymią siłą. Jego imponujący moment obrotowy wynosi 1390 Nm, przy czym klucz jest bardzo cichy, bo ma zaledwie 113 decybeli. Ma to również relaksujący wpływ na gorączkowe tempo pracy warsztatów.

Każdy, kto na codzień pracuje kluczem udarowym wie, że to nie waga piórkowa. Ponieważ używasz tylko jednego ramienia podczas pracy z kluczem ramię szybko staje się zmęczone. Nowy lekki klucz pneumatyczny miniMONSTER xtreme sprosta oczekiwaniom każdego mechanika. Produkt został wyróżniony znakiem Aktion Gesunder Rücken, ponieważ dzięki swojej niewielkiej wadze jest szczególnie łatwy w obsłudze. Nawet jego brat, mały wkrętak udarowy mini-MONSTER, ustawia poprzeczkę wysoko w swojej klasie. Ale nowy klucz udarowy o wysokiej wydajności idzie o krok dalej.

Chroni mięśnie i wygodnie mieści się w dłoni

Nie ma wątpliwości, że klucz miniMONSTER xtreme spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Ale może zrobić jeszcze więcej: wyraźnie zmniejsza wszystkie naprężenia mięśni szyi, ramion, karku i pleców których dostarcza zwykły wkrętak udarowy. Jego ultralekka obudowa kompozytowa o wadze zaledwie 1000 gramów dosłownie sprawia, że ​​praca jest lekka. Jest również praktyczne, że moment obrotowy można wybrać w trzech etapach. W w ten sposób moc jest optymalnie transmitowana.

Obsługa jedną ręką

Ponadto wkrętak udarowy można oczywiście obsługiwać tylko jedną ręką, niezależnie czy należy do osoby praworęcznej, czy leworęcznej. W lewo / w prawo jednoręczna dźwignia przełączająca działa płynnie, a dostosowanie do użytkownika jest dziecinnie proste. Natomiast antypoślizgowy uchwyt zapewnia bezpieczne trzymanie w dłoni. Ponieważ nie tylko plecy są narażone na duży stres w warsztacie, ale także słuch, ten klucz prawie nie wytwarza hałasu. Z natury jest bardzo cicho z 113 decybelami. Jeśli używasz węża redukcji szumów, hałas zmiejsza się o dodatkowe 40 procent.

Tagi: KS Tools,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony