Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

5 miesięcy temu  02.03.2022, ~ Administrator   

Łatwe ustalenie problemu za pomocą multimetru i akcesoriów

Łatwe ustalenie problemu za pomocą multimetru i akcesoriów.

Techniki pomiarowe do elektronicznego wyszukiwania błędów firmy Herth+Buss

Problemy techniczne w pojazdach silnikowych i pojazdach użytkowych mogą mieć różne źródła. Znalezienie właściwej przyczyny i naprawienie problemu w krótkim czasie może okazać się wyzwaniem. Zaradzić temu mogą techniki pomiarowe do elektronicznego wyszukiwania błędów firmy Herth+Buss. Oferujemy nie tylko uniwersalny multimetr, ale także odpowiednie akcesoria, dzięki którym możliwe opcje zastosowania można elastycznie dostosowywać i poszerzać.

Multimetr jako wszechstronna pomoc warsztatowa 

Multimetr cyfrowy firmy Herth+Buss nie tylko mierzy parametry elektryczne, takie jak napięcia i częstotliwości, ale jest odpowiedni również do rejestrowania temperatur. Odpowiedni zakres pomiarowy można ustawić automatycznie lub ręcznie w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w funkcję Data Hold. Zmierzone wartości można zatem zapamiętać podczas procesu pomiaru i w razie potrzeby odczytać ponownie. Wyposażony w gumową osłonę multimetr jest również chroniony przed uderzeniami i upadkami, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w warsztacie.

Czujnik temperatury do dokładnych pomiarów temperatury

W połączeniu z czujnikiem temperatury multimetr może być używany do precyzyjnych pomiarów temperatury. Ułatwia to np. sprawdzenie działania systemu klimatyzacji. Czujnik temperatury mierzy temperaturę w zakresie od -50°C do +700°C i podaje wynik z dokładnością ±0,8%.

Miernik cęgowy do precyzyjnych pomiarów natężenia prądu elektrycznego

Cęgi prądowe Claw 400 mogą być używany do indukcyjnego pomiaru wysokich prądów do 400 amperów. Miernik cęgowy nadaje się do pomiaru zarówno prądów AC, jak i DC. Ponadto możliwe jest ustawienie punktu zerowego za pomocą odpowiedniego przycisku. Cęgi prądowe Claw 400 można stosować tylko w połączeniu z naszym multimetrem, ponieważ nie mają one własnego wyświetlacza. Za pomocą miernika cęgowego Claw 100 można przeprowadzić precyzyjne pomiary w zakresie niskich prądów, do których zwykle nie stosuje się indukcyjnych urządzeń pomiarowych. Może być używany niezależnie od multimetru.

Zestaw  przewodów pomiarowych TesTip do szybkiego wyszukiwania problemów 

Zestaw przewodów pomiarowych TesTip zawiera różne adaptery, dzięki którym funkcje multimetru można rozszerzyć o dodatkowe wartości pomiarowe. Adaptery umożliwiają nie tylko uproszczone wyszukiwanie problemów, ale także bezpieczny odbiór sygnału poprzez bezpośredni kontakt z elektrycznymi komponentami pojazdu. 94-częściowy komplet zawiera wszystkie popularne wtyczki i tulejki wtyczek oraz mostek pomiarowy, który umożliwia wejście do obwodu bez uszkadzania uszczelnień. Komplet wyposażony jest w elastyczne końcówki pomiarowe, które nie ulegają złamaniu nawet jeśli opór jest nieco wyższy. W zestawie znajduje się również tester biegunowości, potencjometr pomiarowy i rezystory pomiarowe. Wraz z TesTip mini oferujemy również 16-częściowy zestaw, który idealnie sprawdzi się w przypadku bardziej precyzyjnych prac. Poszczególne części zawarte w zestawie TesTip firmy Herth+Buss można zamawiać indywidualnie.

Multimetr
Numer produktu: 95980775

Czujnik temperatury, multimetr
Numer produktu: 95980775001

Cęgi prądowe
Claw 400
Numer produktu: 95980785

Cęgi prądowe
Claw 100
Numer produktu: 95980776

Zestaw przewodów kontrolnych
TesTip
Numer produktu: 95980778

Zestaw obwodu pomiarowego
TesTip mini
Numer produktu: 95980708

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony