ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

ponad rok temu  22.05.2018, ~ Administrator   

Narzędzia AEG w warsztacie samochodowym

Lampa budowlana LED BPL 18

Strona 1 z 2

Praca mechanika samochodowego należy do zawodów, w których ważna jest wytrzymałość, precyzja oraz szybkość działania. Marka AEG przedstawia urządzenia, które wyróżniają się inteligentną elektroniką oraz niesłabnącą mocą w trakcie działania.

Wybór elektronarzędzi do wyposażenia warsztatu samochodowego nie jest łatwym zadaniem. Ważne jest to, aby zakupione sprzęty nie tylko były inwestycją na lata, ale również spełniały wszystkie oczekiwania użytkowników. Warto zwrócić uwagę na parametry narzędzia i podjąć decyzję w oparciu o cechy produktu dopasowane do typu prac i częstotliwości wykonywania określonych działań.

Lampa budowlana LED BPL 18

W warsztacie samochodowym jednym z kluczowych elementów wpływających na skrócenie czasu naprawy jest odpowiednie oświetlenie pola roboczego. Zapewnia to szybsze działanie w bardziej komfortowych warunkach i możliwość wykonywania zadań nawet po zmroku. Oświetlenie powinno gwarantować dobrą widoczność zarówno na hali napraw, jak i bliskim obszarze stanowiska montażowego. W celu zapewnienia najwyższej jakości pracy musi ono spełniać również konkretne warunki bezpieczeństwa.

Lampa budowlana LED BPL 18 to idealnie dopasowany sprzęt do czynników zewnętrznych, ponieważ wydajne panele LED z enkoderem inkrementalnym automatycznie dostosowują oświetlenie w warunkach wysokiej temperatury. Z kolei funkcja ściemniania umożliwia dopasowanie natężenia światła do konkretnego działania. Konstrukcja hybrydowa zapewnia wszechstronność zastosowań, a składane panele gwarantują wielokierunkowość padania światła.

Kompaktowy klucz udarowy BSS 18C 12Z BL

Usługi wulkanizacyjne to jeden z częstszych powodów zgłaszania się klientów do warsztatów samochodowych, szczególnie w gorących okresach, poprzedzających rozpoczęcie sezonu letniego i zimowego. Wytrzymały i poręczny klucz udarowy jest niezbędnym narzędziem, aby szybko i sprawnie wymienić opony. Jego niezawodność jest szczególnie ważna, gdy zależy nam na zadowoleniu klientów i ekspresowo wykonanym działaniu. Aby sprostać wysokim wymaganiom profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, AEG przedstawia dwa modele kluczy udarowych, które zostały dostoswane do różnych preferencji użytkowników.

Ultrakompaktowy, świetnie wyważony klucz udarowy BSS 18C 12Z BL posiada długość jedynie 196 mm. Jej maksymalny moment obrotowy to 500 Nm, a skala udarów na minutę dla większej wydajności pracy wynosi od 0 do 3500. Przemysłowa, metalowa przekładnia i biegi zapewniają wyższą trwałość urządzenia. Narzędzie charakteryzuje się czworokątnym uchwytem 1/2˝ i adapterem sześciokątnym 1/4˝ do wkręcania. Wbudowana potrójna dioda LED zapewnia optymalne oświetlenie powierzchni roboczej i zapobiega powstawaniu cienia.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony