Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

ponad rok temu  02.09.2022, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Udarowe końcówki wkrętakowe Högert Technik

Oferta końcówek wkrętakowych marki Högert Technik powiększyła się o nowe końcówki udarowe o długości 25 i 50 mm, charakteryzujące się zwiększoną wytrzymałością w stosunku do standardowych produktów tego typu. Niezbędne przy wymagających i długotrwałych pracach warsztatowych oraz remontowo-budowlanych czy ciesielskich.

Specjalnie zaprojektowana geometria końcówki wkrętakowej z przewężonym profilem, skręcając się podczas pracy absorbuje maksimum momentu obrotowego. Dzięki temu zarówno końcówka jak i sam wkręt chronione są przed uszkodzeniem. Dodatkowo podczas stosowania z zakrętarką udarową gwarantują równomierną, płynną pracę na całej długości wkręta, bez konieczności dociskania czy charakterystycznego efektu szarpania, a przede wszystkim bez zagrożenia wyrwania klucza z ręki po wkręceniu do końca.

Udarowe końcówki wkrętakowe wykonane zostały z najwyższej jakości stali stopowej S2 co gwarantuje maksymalną wytrzymałość, a jednocześnie ich dużą elastyczność. Poddawane są procesowi hartowania na zimno, co zapewnia im twardość na poziomie 58-61 HRC oraz odporność na odkształcenia i pęknięcia. Posiadają profil sześciokątny w rozmiarze 1/4”. Wykonane zostały zgodnie z normą DIN 3126. 

Dostępne są następujące rodzaje końcówek wkrętakowych: 

Kod kolorystyczny ułatwia szybką identyfikację typu końcówki wkrętakowej. 

Przeznaczone są do stosowania w zakrętarkach udarowych czy wiertarko-wkrętarkach, które znacznie przyspieszają pracę. Szczególnie polecane do prac o wysokiej częstotliwości i przy dużych obciążeniach. Zapakowane po 2 sztuki (50 mm) i 5 sztuk (25 mm) w praktyczne opakowanie wielorazowego użytku umożliwiające wygodne przechowywanie oraz zmniejszające ryzyko ich zgubienia.

Udarowe końcówki wkrętakowe dostępne są w sprzedaży od sierpnia br. Można je znaleźć w sklepie internetowym marki oraz u dystrybutorów w całym kraju. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony