ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Narzędzia w warsztacie

Narzędzia w warsztacie

10 miesięcy temu  20.03.2018, ~ Administrator   

Zbuduj warsztat według uznania. A potem, jeśli trzeba, przebuduj.
Strona 1 z 3

Jak zaprojektować warsztat samochodowy? Z jednej strony nie brakuje na rynku ofert szafek, mebli, stołów, podnośników i wielu innych, niezbędnych w tej pracy urządzeń. Z drugiej, może warto zastanowić się nad spersonalizowanym rozwiązaniem, a nie korzystać z gotowych rozwiązań? Dlaczego nie zaprojektować wyposażenia warsztatu od podstaw, wedle własnego pomysłu? Jest jednak obawa – co będzie, jeśli po kilku miesiącach użytkowania okaże się, że pewne rozwiązania są zupełnie niepraktyczne/nieprzydatne/uciążliwe?

Przygotowując się do wyposażenia warsztatu trzeba wszystkie te aspekty wziąć pod uwagę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Luna Polska, która dostarcza m.in. profesjonalne narzędzia ręczne i pomiarowe, elektronarzędzia oraz urządzenia pneumatyczne. Co ważne, oferta Luna Polska daje możliwość zbudowania mebli warsztatowych wedle własnych potrzeb, a co więcej – jest też możliwość „przebudowania” ich w dowolnym momencie. W asortymencie Luna Polska jest ponad 170 000 pozycji narzędzi ogólnego zastosowania, przyrządów oraz maszyn do prac specjalistycznych własnych marek (Teng Tools, Limit, Luna, Ferax) oraz innych renomowanych producentów. Luna Polska jest oczywiście oddziałem szwedzkiej firmy Luna, należącej z kolei do Bergman & Beving (wcześniej B&B TOOLS) – jednego z największych skandynawskich koncernów, notowanych na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie.

Przyjrzyjmy się produkowanym w Szwecji narzędziom, które znajdą zastosowanie w warsztacie samochodowym. Warto dodać, że większość produktów z oferty można obecnie dostać w promocyjnych cenach.

Wybierz sposób przechowywania, wybierz kasety z narzędziami, połącz to ze sobą!

Należąca do Luna marka Teng Tools oferuje system regałów, który można dowolnie aranżować do własnych potrzeb. Regały dostarczane są w płaskich opakowaniach. Są łatwe w montażu. Moduły szufladowe i półkowe można uzupełniać w miarę potrzeb. Warsztat może ewoluować stosownie do zmieniających się potrzeb. Stoły warsztatowe można wyposażać w panele tylne do zawieszania narzędzi w łatwo dostępnym miejscu. Szuflady mają wszystkie cechy, których można oczekiwać od produktu wysokiej jakości. Mają łożyskowane kulkowo prowadnice, wykładziny, no i dopasowane są do kaset zestawów Teng Tools.

Wartym uwagi rozwiązaniem jest też spersonalizowane stanowisko narzędziowe. Luna Polska przekonuje, że to gwarancja nawet 50% więcej miejsca niż w standardowym wózku.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Wiktor 1 9 miesięcy temu Dzisiaj dzięki niektórym sklepom (choćby takim jak Magazynuj.pl) dużo łatwiej jest w sposób umiejętny urządzić własny warsztat samochodowy. Sam jestem na etapie przebudowy. Potrzebuję teraz więcej miejsca. ;)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony