Serwis ogumienia

Wydarzenia

10 miesięcy temu  22.05.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 3 minuty

ARC Europe Polska ma nową flotę pojazdów serwisowych

Dobrze zorganizowana i profesjonalna pomoc w przypadku awarii samochodu jest dzisiaj usługą niezwykle pożądaną przez klientów. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi ARC Europe Polska, lider car assistance w Polsce. Spółka, będąca częścią międzynarodowej grupy ARC Europe włącza do użytku 25 nowych pojazdów serwisowych realizujących usługi napraw na drodze. To ważne wydarzenie dla firmy, która dysponuje największą i najnowocześniejszą flotą tego typu samochodów w Polsce.

W środę, 17 maja w Salonie Samochodów Używanych LeasePlan Polska w Warszawie odbyło się oficjalne przekazanie nowych pojazdów serwisowych marki Ford Transit Connect firmie ARC Europe Polska. W ceremonii wręczenia kluczyków do samochodów uczestniczyli przedstawiciele firmy Ford Polska, wraz z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym panem Attila Szabó, firmy LeasePlan Fleet Management Polska z Prezesem Zarządu, panem Rogierem Klop oraz firmy ARC Europe Polska wraz z Prezesem Zarządu, panem Markiem Zefirianem. Warto podkreślić, że wszystkie trzy firmy od lat łączy stała współpraca.

- Partnerstwo pomiędzy ARC Europe Polska, Ford Polska i LeasePlan Fleet Management Polska realizuje się w niezwykły sposób. Wszystkie trzy firmy są dla siebie nawzajem partnerami biznesowymi, klientami i dostawcami jednocześnie. Z Fordem łączy nas doskonała współpraca, trwająca już 17 lat. Z LeasePlan Polska pracujemy już od ponad 13 lat. Dzięki takim relacjom możemy wzajemnie rozwijać się, czego efektem jest zadowolenie kierowców doświadczających awarii na drogach - powiedział w trakcie uroczystości przekazania pojazdów Marek Zefirian, Prezes Zarządu ARC Europe Polska.

- Nasza najważniejsza kompetencja, jaką jest naprawa na drodze, należy do unikalnych w Polsce i w Europie. Dysponujemy największą flotą pojazdów serwisowych w kraju, co oznacza dla kierowców szybszy i skuteczniejszy powrót do mobilności.

Kluczyki do nowych samochodów marki Ford Transit Connect zostały przekazane pracownikom ARC Europe Polska, którzy codziennie pełnią dyżury, korzystając z pojazdów serwisowych. Nowoczesne samochody są wyposażone w zestaw 150 narzędzi, które umożliwiają diagnostykę i naprawę awarii na miejscu zdarzenia. Flota pojazdów patrolowych ARC Europe Polska to tzw. Mobilni Mechanicy, którzy są zlokalizowani w najważniejszych ośrodkach miejskich w kraju. Specjalizują się w skutecznej naprawie na miejscu zdarzenia, dzięki czemu kierowca może kontynuować jazdę nie czekając na holownik czy auto zastępcze.

Coraz więcej osób postrzega assistance jako standardowy element wsparcia kierowców w podróży. Sprawdzone rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii to podstawa do sprawnej i skutecznej pomocy na drodze. Kluczem do sukcesu w car assistance jest szybkie dotarcie do kierowcy i skuteczna naprawa pojazdu w miejscu awarii. Mobilni Mechanicy ARC Europe Polska należą do najlepszych usuwając nawet 50% wszystkich usterek na miejscu korzystając przy tym ze świetnie wyposażonych samochodów serwisowych. Warto dodać, że w grupie ARC Europe większość czynności związanych z organizacją usług jest zautomatyzowana, co pozwala uprościć i przyspieszyć cały proces od zgłoszenia do udzielenia pomocy przez Mobilnego Mechanika.

Fot. ARC Europe

Komentarze (1)

dodaj komentarz
  • ~ sodeko 1 7 miesięcy temu Trzymajcie namiary - http://www.flpoland.pl/... Myślę, że warto, bo można wyciągnąć trochę wniosków związanych z branżą. Macie tam sporo konkretów.
    oceń komentarz 0 0 zgłoś do moderacji
do góry strony