Serwis ogumienia

Ogumienie

Serwis ogumienia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  12.07.2019, ~ Administrator   

Cykl szkoleń dla serwisów oponiarskich. Zaprasza PZPO oraz TÜV SÜD

Prowadzisz serwis opon i chcesz podnieść jakość w swoim warsztacie? Certyfikat oponiarski jest coraz bardziej popularnym tematem w dyskusjach eksperckich i komentarzach w branży oponiarskiej. Każdego dnia poprzez stronę www.certyfikatoponiarski.pl zgłaszają się nowe warsztaty do programu certyfikacji. Rośnie zainteresowanie kryteriami i procedurami wymiany opon oraz wiedzą, która służy poprawie jakości obsługi.

- Dobre wyszkolenie pracowników serwisów, koniec końców, przyczynia się do zwiększenia zadowolenia klientów i ich lojalności wobec serwisu. Kto raz zostanie obsłużony w certyfikowanym przez PZPO i TÜV SÜD serwisie i pozna jego jakość, nie pójdzie do konkurencji - czytamy w komunikacie prasowym Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego.

Jednak, aby dobrze przygotować się do certyfikacji swojego warsztatu i sprawdzić na czym to polega, warto wziąć udział w szkoleniu. Poprawa kwalifikacji pracowników warsztatów i zwiększenie wiedzy o poprawnym serwisowaniu opon leżą u podstaw projektu PZPO, dlatego jako pierwsi informujemy o przygotowanych darmowych szkoleniach.

Na szkoleniu dowiedzieć się można będzie jak wygląda badanie certyfikacyjne, jak się do niego przygotować i jak pomoże certyfikat w prowadzeniu najlepszego serwisu w okolicy. Poniżej znajduje się lista miejsc, w których odbędą się bezpłatne szkolenia. Zachęcamy do udziału. Wystarczy wysłać e-mail na adres: akademia@tuv-sud.pl.

Lipiec

25-07-2019 Warszawa ul. Podwale 17 (liczba miejsc do 10)
30-07-2019 Chorzów Al. Bojowników o wolność  i demokrację 38 (10 miejsc)

Sierpień

02-08 -2019 Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 96 (10 miejsc)
13-08-2019 Poznań ul. Towarowa 37 (15 miejsc)
29-08-2019 Świdnica ul. Strzelińska 55 (10 miejsc)

Wszystkie szkolenia od godz. 10 do 15. Catering zapewnia organizator TÜV SÜD.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony