Serwis ogumienia

Serwis ogumienia

ponad rok temu  23.08.2021, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Płynna jazda dzięki HAWEKA QuickPlate V. Niedrogi adapter do optymalnego centrowania kół samochodowych

Płyta dociskowa typu QuickPlate V firmy HAWEKA zapewnia znacznie większą precyzję wyważania kół zwiększając liczbę zadowolonych klientów przy jednocześnie niskich nakładach inwestycyjnych dla warsztatów. Zestaw adapterów QuickPlate V umożliwia zamocowanie wyważanych kół dodatkowo porzez otwory na śruby koła.

Uzyskane mocowanie koła na wyważarce wymusza jego pozycję, imitując jego naturalne położenie na piaście a tym samym zapewnia dokładniejszy wynik wyważania i płynniejszą pracę podczas jazdy. Wyważanie jedynie poprzez otwór środkowy bez odpowiedniego docisku od zewnątrz nie gwarantuje poprawnego wyważenia, prowadzi do odchyleń i drgań przy większych prędkościach. Już 10 gramów niewyważenia przy prędkości 100 km/h działa jak uderzenie 7,5 kg na koło.

Niezadowoleni z usługi klienci wracają z reklamacjami a ponowne wyważenie nie rozwiązuje problemu. W wielu przypadkach wzywany jest technik serwisowy, wyważarka ponownie kalibrowana i w większości przypadków nie prowadzi to do pożądanego sukcesu. Powodem jest niewłaściwe centrowanie kół a rozwiązaniem prawidłowe stosowanie odpowiednich adapterów.

QuickPlate V oferuje płyty mocujące do obręczy 4-, 5- i 6-otworowych z systemem blokady ProLock. Płyta dociskowa nowego typu chroni felgi przed uszkodzeniem, ma niską wysokość całkowitą i lżejszą wagę. Nadaje się do średnic podziałowych od 93 do 189 milimetrów. Wymiana główek jest szybka i bardzo prosta. QuickPlate V jest idealnym i niedrogim doposażeniem każdej wyważarki kół samochodów osobowych.

Na życzenie HAWEKA oferuje kompleksową obsługę serwisową wraz z prezentacjami i szkoleniem dla pracowników warsztatów. Działająca na arenie międzynarodowej firma od ponad 50 lat produkuje i rozwija technikę centrowania, urządzeń mocujących i systemów do pomiaru geometrii pojazdów i ram.

Tagi: Haweka,

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony