ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Serwis ogumienia

Diagnostyka

Ogumienie

Serwis ogumienia

Promocje

ponad rok temu  26.10.2017, ~ Administrator   

Programator TPMS za darmo? Tylko w FELGEO.PL!

- Przekonaj się o niezawodności naszych produktów i już dziś wymień swój programator czujników TPMS na zupełnie nowe urządzenia marki CUB - zachęca platforma Felgeo.pl

Akcja promocyjna CUB „Czas na dobrą zmianę” gwarantuje bezpłatną wymianę wybranych programatorów czujników TPMS na nowe urządzenia marki CUB. Szczegółowy wykaz marek objętych promocją:

Co wyróżnia produkty?

Programator Sensor AID pozwala na zaprogramowanie czujników pod niemal każdy model auta. Urządzenie zapewnia pokrycie ok. 95-98% aut z bezpośrednim systemem kontroli ciśnienia, pozwala również na wykonanie tzw. klonów poprzez automatyczne kopiowanie lub ręczne wprowadzenie numerów ID czujników. Przy pomocy programatora Sensor AID można zaprogramować czujnik z zupełnie nowym numerem ID. Lista obsługiwanych aut zwiększa się sukcesywnie wraz z kolejnymi aktualizacjami, które wydawane są średnio co 2-3 miesiące. Aktualizacje, do których dostęp jest w pełni darmowy znaleźć można na stronie cub-tpms.pl/download/

Czujniki UNI Sensor są w pełni uniwersalnymi czujnikami, dzięki czemu jeden czujnik zapewnia pełne pokrycie aut obsługiwanych przez urządzenie Sensor AID. Występują w dwóch częstotliwościach 433Mhz dla aut z rynku europejskiego oraz 315MHz dla aut z rynku amerykańskiego. Cechą szczególną czujników UNI Sensor jest możliwość nieograniczonej liczby zmiany ich oprogramowania. Wiodący producenci felg aluminiowych potwierdzają niemal 100% dopasowanie czujników Sensor UNI do felg najczęściej spotykanych na rynku.

Warunkiem wzięcia udziału w akcji promocyjnej jest:

 1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego

 2. Przesłanie swoje dotychczasowe urządzenie na adres:

FELGEO.PL Sp. z o.o. sp. k.

ul. Wyszyńskiego 34B

66-470 Kostrzyn nad Odrą

z dopiskiem: CUB „Czas na dobrą zmianę”

Szczegóły promocji TUTAJ.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Lech 1 ponad rok temu Miałem okazję raz pracować na tym sprzęcie, całkiem pozytywne wrażenie. noszę się z zamiarem jego zakupu.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony